Jump to content
POLITISTI.ro

radusandu

Schimbări la vârf în Poliţia Română sau M.A.I.

Postare recomandată

Roby

Incepand de azi, imputernicit la comanda Inspectoratului de Politie Judetean Valcea este comisar-sef Bogdan Berechet
Anterior fusese sef la SICE Arges, iar in ultimele 6 luni adjunct la IPJ VL
:)

• Apreciez 1

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

cosmingrecu

ce bine si frumos ar fi daca sefii din politie, politia de frontiera nu ar mai fi numiti in functii de catre ministri si ar ocupa acele functii prin concurs sau alegeri sau mai stiu eu cum, dar numai politic sa nu mai fie numiti!!! E logic ca acel sef care a fost pus acolo de un anumit ministru, o sa ii intoarca cumva favorul, zic si eu , nu stiu! Voi ce credeti, nu asa ar trebui?

Link către postare
Roby

Esti politist, Cosmine  ?

Link către postare
cosmingrecu

politist de frontiera. De ce intrebi?

Link către postare
serioussam

......................filozof ramaneai .... !!!

Link către postare
Roby

Noua ne place sa credem ca nu ii va intoarce favorul
Te intrebam pt ca eram curios - vii aici si ne intrebi pe noi ce credem in legatura cu o supozitie de-a ta conform careia un sef, numit politic sa va lasa influentat in luarea deciziilor.
Poate erai vreun ziarist si voiai sa auzi o parere "din interior" :hmmmt:
Acum intelegi de ce intreb !?

Link către postare
cosmingrecu

Da , ai dreptate! Mea culpa!

Link către postare
danpin

Daca a iesit el la pensie inseamna ca din pacate, vin vremuri si mai grele...

Inteleg ca te bucuri, vorbind despre el din auzite, fara sa il cunosti...

Link către postare
Elvis

Danpin eu il cunosc pe Dragulin si nu il regret . Un fricos cu patalama.

Link către postare
erasmus

Un habarnist care si-a batut joc de politistii care au avut concediu paternal in 2016, invocand faptul ca legea s-a modificat in 2015, fara a-i informa pe finantistii din subordine sa interpreteze corect legea.Sper sa pateasca si el cu pensia asa cum au patit si politistii cu salariile.

Link către postare
Sache

Ar trebui sa il regretam? Asta ne spui, Dane? Eu l-am cunoscut si vorbesc in cunostinta de cauza. Pe vremea cand era contabil-sef la ipj-ul nostru era pus doar pe "economie" cu orice pret, iar noi executam serviciul cu masinile personale sau pe jos, pentru ca nu erau bani. La sfarsitul anului Dragulin era premiat pentru economiile facute. Si daca era sa dea bani de la el din buzunar tot nu era asa de econom.

Bine ca a plecat!

Nimeni nu este de neinlocuit! Sper sa avem parte de cineva care este om, in primul rand!

Link către postare
Ecou

"Noul" Secretar de stat pe linie de OSP in MAI este "vechiul" Viorel Stefu de la Buzau, Ialomita si IGPR-DIC :)

Link către postare
Sache

Iar de ziua Politiei Romane va fi avansat la gradul de chestor de politie.

Din cate stiu acesta a fost incadrat direct in Politia Romana, dupa ce a fost padurar. Deasemenea sotia acestuia a fost incadrata direct, cu gradul de comisar de politie, la IPJ Buzau, la SRU, pe vremea cand acesta era seful acestui ipj. Este foarte bun prieten cu Despescu, pe care l-a promovat de cate ori a avut ocazia. Acum se intorc favorurile.

• Apreciez 2

Link către postare
CITADELA

Comisarul sef Alina Popescu, sefa Serviciului Cabinet al Inspectoratului de Politie Judetean Olt, a fost numit consilier al ministrului Afacerilor Interne, Carmen Daniela Dan

Sursa: http://www.hotnews.ro/stiri-esential-21530985-comisarul-sef-alina-popescu-sefa-cabinet-ipj-olt-consilier-ministrului-afacerilor-interne.htm?nomobile=

Link către postare
CITADELA

S-a pensionat unul dintre adjunctii IGPR, chestorul sef Vasile Viorel

Link către postare
Andrei

Mi-a dat cateva spete :))

Link către postare
Marius

Azi noapte a fost publicată în Monitorul Oficial al României, numărul  458, decizia primului ministru Sorin Mihai Grindeanu numărul 476 prin care chestorul de poliție Cornel-Gabriel Ciocoiu, secretar de stat în Ministerul Afacerilor Interne, și primul om în minister după Carmen Daniela Dan a fost eliberat din funcție.

Link către postare
Roby

Incepand cu data de  04.09.2018, Cms. Sef. Matei Ion este imputernicit sa indeplineasca functia de adjunct al Inspectorului Sef al lPJ Valcea pe linie de OP, dupa ce anterior fusese adjunct al Politiei Municipiului Rm. Valcea

Link către postare
Cristi

Oh, da. Idolul femeilor. In special al politistelor. 

Link către postare
Roby

Zici tu ?:hmmmt:

Ion-Matei.jpg

Link către postare
Cristi

Nu zic eu, zic gurile rele. 

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• maigret
      de maigret
      Aceasta este propunerea pe care o formulez deoarece nu am putea pretinde ca avem un dialog pe teme de serviciu daca nu semnalam si aceste manifestari bolnave a unora din cei care au pretentia ca inteleg conceptul de manager.
      Nu doresc ca acest topic sa fie doar o forma de barfa bazata doar pe conflictele cu sefii insa incalcari ale drepturilor politistilor de catre manageri de la diverse nivele este imperios necesar in asa fel incat cei care sunt in situatia de a fi neindreptatiti sa-i putem ajuta fie si cu un sfat.
      Bafta

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.