Jump to content
POLITISTI.ro

Recommended Posts

• Moderator

Va propun ca in acest topic sa discutam despre drumurile pe care le facem prin tara, cu diverse ocazii, pentru a cere lamuriri despre traseu, detalii de prin zona respectiva si eventual sa ne si vedem pe la vreun cico cu colegii din zona respectiva sau pe traseu.

Asa ca o sa incep eu.

Saptamana viitoare, e posibil sa ajung pe la Slanic Moldova pt cateva zile. Care esti de prin zona, sa bem un cico?

Ce traseu imi recomandati din Craiova catre Slanic-Moldova?

Pitesti-Bran-Slanic Moldova sau sa cobor pe Bucuresti-Buzau-Focasani ori sa urc pe sus pe Sibiu-Fagaras ?

Apropo, stiti cumva daca exista semnal la RDS acolo in Slanic Moldova?

• Moderator

Merci. pt info.

Adevarul ca nici pe harta de pe site-ul lor nu pare a fi, dar voiam si o confirmare mai de incredere.

• Moderator

Dragi colegi, am ajuns si inca sunt in Slanic Moldova. Am avut ocazia sa ma intalnesc cu vox si cu cerasela.

Le multumesc si aici pentru bunavointa lor si ajutorul acordat.

E foarte placut si mult mai linistitor ca atunci cand calatoresti prin tara sa stii ca ai niste colegi/prieteni dispusi sa te ajute cu un sfat, o indrumare sau orice alta problema si cu care sa te poti vedea la o cafea. Va multumesc.

Maine plec acasa, iar cei care ajungeti prin Craiova, nu ezitati sa ma contactati.

Cea mai tare fotografie pe care am facut-o pe aici: :naughty:

15103030c6rfgo1i.png

• Upvote 2

• 4 weeks later...
  • Moderator

Sunt prin Bucuresti. Daca aveti timp disponibil pt. un ceai/cafea etc. nu ezitati sa-mi dati un mesaj personal.

Numai bine.

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • Moderator

In Bucuresti, daca aveti timp disponibil pt. un ceai/cafea etc. postati aici si stabilim impreuna unde si cand.

Marius, mi-ar placea sa ne intalnim ca sa stam la o poveste. Pana cand stai? Maine as fi mai liber, de luni incep lucrul.

Edited by benkb

• 3 weeks later...
  • Membru

Marius si Arcan, din ce am vorbit la telefon in ultimele zile, astept un semn de la voi daca ajungeti in centru capitalei, sunt toate sansele sa fiu la munca, dar daca se poate apreciez maxim sa stabilim macar sa schimbam o vorba fata in fata.

• 3 months later...

Maine ajung prin Iasi, cine e dispus sa bea o limonada si sa ma ghideze/informeze spre Gradina Botanica, sa dea un semn :)

• Membru

Maine ajung prin Iasi, cine e dispus sa bea o limonada si sa ma ghideze/informeze spre Gradina Botanica, sa dea un semn :)

Ai numărul meu de telefon, dai un semn când eşti prin Iaşi.

Cam la ce oră vii ca să nu cumva să fiu plecat la pescuit? :hmmmt: