Jump to content
POLITISTI.ro
TechnoCop

Haină reflectorizantă pt. rutieră

Recommended Posts

A1Vest

Kayne, ti-am lasat msg. ca sa nu facem off-topic pe post.

marinikkk

Nu am vrut sa initiez inca un topic gasind aceasta discutie asa ca va adresez si eu o intrebare. Am luat legatura cu cei de la echipament si mi-au spus ca nu primim echipament(geaca / jacheta) iarna reflectorizant. As dori sa stiu si eu de unde pot achizitiona o geaca reflectorizanta GROASA pentru a nu fi nevoit sa ma imbrac cu prea multe haine e dedesubt si de asemenea doresc sa fie de calitate . Imi plac cele pe care le avem (politia rutiera) de primavara toamna care au fost date la alegerile din nu mai stiu ce an. Sunt foarte multumit de calitate.

EDIT: a fost un coleg la gara si era o geaca in jur de 360 lei ceea ce mi se pare enorm

Edited by marinikkk

• Similar Content

• arcan
      By arcan
      Cumpar Glock 19 in stare foarte buna.
    • Ramtha
      By Ramtha
      Salutare.
      Cumpar monitor second-hand, LED sau LCD, de minim 19 inch.
      De preferat din Bucuresti sa nu fie transportat ca exista riscul sa se deterioreze.

• Alleycat
      By Alleycat
      Voiam să vă întreb dacă se știe cineva, dacă începând cu 2018, punctul de amendă va rămâne plafonat la 145 de lei, sau va crește la 10% din salariul minim (190 de lei). Vă rog să-mi spuneți dacă s-a plafonat, ce act legislativ prevede acest lucru. Multumesc pentru ajutor.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.