Jump to content
  • 0

Pot sa lipesc un abtipild pe parbrizul unei masini?

mihaikid
 Share

Question

pot sa lipesc un sticker pe o masina? pe parbriz mai exact? ceea ce vreau sa fac se face de ceva timp in Rusia,vreau sa adun cativa parteneri si sa imprim un afis de genul "sunt smecher si fac ce vreau" si sa il pun pe masinile parcate ilegal si care incurca traficul un link de youtube mai jos la cei din Rusia

http://www.youtube.com/watch?v=B5c0stQA3RY

• Upvote 1
  • Downvote 1

24 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Pai cocalarii nostrii sunt pistol cu apa fata de rusii din filmare......

Edited by arcan
  • Upvote 1

• 0

Ma refeream la cocalarii de la volan care treceau ca pe autostrada pe trotuar.pacat ca nu intelegem discutiile...

• 0
  • Moderator

Într-adevăr, în Rusia e o debandadă totală în traficul rutier, la ăia nu se respectă absolut nicio regulă.

Și la noi e indisciplină în trafic, dar nu se compară cu ce e la ruși.

• 0

usor usor ajungem si noi curand la fel ca ei,ar trebuii facute mai multe razii de catre echipajele de la rutiera,si nu razii dinalea anuntate,parerea mea

• 0
  • Moderator

Păi dacă nu vor fi anunțate, vor sării toți de cur în sus că poliția stă la pândă și așa mai departe.

• 0

@mihaikid in cazul unei razii din alea ,,anuntate,,sau neanuntate promiti sa te pui martor daca ti se va cere?

• 0

daca pe tine si prietenii tai v-au lovit simtul civic incercati sa va consumati energia intr-un mod pozitiv, sa va organizatisi sa participati alaturi de Politia Rutiera la actiunile desfasurate de acestia in vederea prevenirii accidentelor rutiere de exemplu.

• 0

Daca fiecare face ce vrea la rusi, eu as da in spate, cum a facut unul singur din filmulet si as baga o plecare de pe loc de 0,8 sec, parca (timp de reactie).. spre ei...asa ca la popice!! Sa vedem cine mai e smecher :emo-box: Mi-ar face o placere imensa!!

Edited by Cercetare
  • Upvote 1
  • Downvote 1

• 0
  • Membru

Daca fiecare face ce vrea la rusi, eu as da in spate, cum a facut unul singur din filmulet si as baga o plecare de pe loc de 0,17 sec.( timp de reactie).. spre ei...asa ca la popice!! Sa vedem cine mai e smecher :emo-box: Mi-ar face o placere imensa!!

Bună mentalitate!! :doh:

• 0
  • Moderator

Tocmai. De ce crezi ca ti-am zis ca iti place nfs-ul? Sau...gresesc...cred ca te-ai potrivi mult mai bine pe profilul unui GTA-ist inrait...este?

• 0

Sigur ai vrea sa vezi, e plina lumea de ei. Depinde..cine, cum, unde...nu specificam :clip: Radem, glumim...gata, am iesit din distractie.

Edited by Cercetare