Jump to content
POLITISTI.ro

Admitere Academia de Politie 2013


Stalin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Cred că ar fi important să postezi ce materiale ai aici. De aceea ne strângem pe forum, pentru a ne ajuta/informa reciproc. Dacă vei vorbi pe privat cu anumiți membri vei priva pe ceilalți de a afla ce materiale didactice ai și nu este corect. Suntem o comunitate de prieteni și așa vrem să rămânem. Succes cu studiul !

Link to comment

Dan,am uitat sa specific ca eu am viteza de upload de toata jena si nu o sa pot sa uploadez aici.Cand am spus mai multe detalii pe privat nu m-am referit doar la anumite persoane,ci la toti doritorii.(Pot trimite materialele prin skype).Iti multumesc ca mi-ai atras atentia. :emo-yessir: Daca sunt persoane interesate o sa postez lista cu materialele ce le detin.

Edited by Stalin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.