Jump to content
POLITISTI.ro

Postare recomandată

  • 2 săptămâni mai târziu...
Publicat

Cata,imi poti face si mie unul dupa penultimul model?,multumesc anticipat!

Publicat

Catalin as vrea si eu un avatar, modelul lui "Eti" daca se poate..!!! Multumesc. :good::emo-yessir:

  • Moderator
Publicat

catalinioanpolitistiro.png


http://img834.imageshack.us/img834/8979/catalinioanpolitistiro.png
[/CODE] mosudanpolitistiro.png
[CODE]
http://img196.imageshack.us/img196/8413/mosudanpolitistiro.png

  • 2 luni mai târziu...
Publicat

Catalin, daca ai timp si bunavointa sa faci si pentru mine un exemplar cum are Rusy si teolucian63, chiar as aprecia.

Iti multumesc anticipat!

  • Moderator
Publicat

victorlpolitistiro.png


http://img593.imageshack.us/img593/7034/victorlpolitistiro.png
[/CODE]

  • 2 luni mai târziu...
  • Moderator
Publicat

Am mai făcut câteva avatare. Sper să vă placă şi să le folosiţi cu drag.


http://imageshack.us/a/img716/3249/stupidityisnotacrime.png
[/CODE] stupidityisnotacrime.png
[CODE]
http://imageshack.us/a/img846/5905/protectyourself.png
protectyourself.png

http://imageshack.us/a/img696/9701/politista.png
[/code] politista.png
[code]
http://imageshack.us/a/img198/5366/politist.png
politist.png

http://imageshack.us/a/img19/3820/policecar.png
[/code] policecar.png
[code]
http://imageshack.us/a/img204/2331/girofar.png
girofar.png

http://imageshack.us/a/img694/952/fellsafeatnightsleepwit.png
[/code] fellsafeatnightsleepwit.png
[CODE]
http://imageshack.us/a/img849/4178/copph.png

copph.png

Sfatul meu este să deschideţi imaginea într-un alt tab al browser-ului, folosind link-ul de deasupra avatarului pe care vreţi să-l folosiţi şi să-l salvaţi cu dreapta-click în calculatorul vostru, după care să-l urcaţi ca avatar. Asta deoarece ele sunt urcate pe un website de hosting, dar după o vreme pot să dispară.

Sper să vă placă.

  • Apreciez 2
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Moderator
Publicat

Un avatar cu însemnul heraldic al DGPMB


http://media-cache-ec5.pinterest.com/upload/229050331019850693_Z87FaUrU_c.jpg
[/CODE]

229050331019850693_Z87FaUrU_c.jpg

  • 3 săptămâni mai târziu...
Publicat (modificat)

Buna Cata. Ceva avatare pentru politia de frontiera? Multumesc.

Modificat de Erasure
  • Moderator
Publicat

Facem. Dacă ai poze frumoase din care vrei să facem trimite-mi un link pe privat.

Publicat

Mi-am permis sa folosesc si eu unul din avatarele facute de tine Catalin. Multumesc mult si felicitari, te pricepi de minune ! :emo-yessir:

  • Moderator
Publicat

Pentru asta le-am făcut, să le folosiţi dacă doriţi. :good:

Am făcut şi câteva pentru colegii de la frontieră. Când mai găsesc poze interesante şi frumoase, o să le editez şi mai pun aici. Sper să vă placă.

229050331019982394_BIC5q7Pq_c.jpg229050331019982398_Ekjm3xwd_c.jpg229050331019982401_Ts4QwXUj_c.jpg229050331019982403_bEeQyDzD_c.jpg

  • Apreciez 2

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.