Jump to content
POLITISTI.ro
danny0

Probleme din cauza cărora poţi fi respins la vizita medicala?

Recommended Posts

anccca

din cauza unui dinte stramb poti pica din start ?

Marius

Nu. 

Stefan121

Salutare , am o mica problema care as putea spune ca nu ar trebui sa ma încurce , mai exact fimoza ca o sa vreau sa o operez dar nu inca , as vrea sa stiu daca as putea avea o problema cu viza medicala , multumesc .

Palmas

Salutari. In urma cu o luna mi a aparut un hemoroid extern ( nu stiu sigur daca e trombozat ). Au trecut 4 saptamani de atunci si inca nu a disparut. E mult mai mic decat era si moale. Nu stiu daca se mai retrage ( are cam aceeasi dimensiune de 2 sapt ). Pot pica fisa/vizita medicala din cauza acelui hemoroid sau nici nu verifica anusul? Va rog sa mi raspundeti. Sunt in stare de anxietate

Palmas

Salutari. In urma cu o luna mi a aparut un hemoroid extern ( nu stiu sigur daca e trombozat ). Au trecut 4 saptamani de atunci si inca nu a disparut. E mult mai mic decat era si moale. Nu stiu daca se mai retrage ( are cam aceeasi dimensiune de 2 sapt ). Pot pica fisa/vizita medicala din cauza acelui hemoroid sau nici nu verifica anusul? Va rog sa mi raspundeti. Sunt in stare de anxietate

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• Geo97
      By Geo97
      Buna ziua, puteti sa ma jutati si pe mine cu o informatie? De mult timp imi doresc sa intru la academie dar din pacate de mai bine de un an am fost operata la nivelul genuchiului de ruptura ligamentelor si de menisc. Vreau sa stiu si eu daca  cu aceasta operatie care mi.a las si cicatrici mai pot intra...
      Va multumesc anticipat 😊

• IonutCristi
      By IonutCristi
      Va salut! Sunt un viitor candidat la Academia de Politie si vreau sa va cer voua,cadeti la Academie/celelalte Scoli de politie cateva sfaturi cu privire la un antrenament bun pentru proba sportiva mentionata si in titlu,si anume aruncarea mingii medicinale. Scuzele de rigoare daca nu am postat in locul potrivit,dat fiind faptul ca sunt nou pe forum.Am cautat pe google/yt/alte forumuri si nu am gasit nimic concret care m-ar putea ajuta..mentionez si ca mi am cumparat o astfel de minge cu care momentan arunc doar 6 m.Multumesc anticipat! 
    • Cristiddr2
      By Cristiddr2
      Buna ziua , am si o eu intrebare.
      Ieri am avut proba practica in vederea obtinerii permisului categ. B si am fost respins , Uitati cum s-a intamplat

La o parcare laterala am vazut ca nu m-am incadrat cum trebuie , am pus frana si chiar in momentul in care am pus eu , a pus si examinatorul , astfel am obtinut un punctaj de 21 puncte
      Este corect ce a facut examinatorul ?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.