Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
Cristiddr2

Proba practica - respins

Question

Cristiddr2

Buna ziua , am si o eu intrebare.

Ieri am avut proba practica in vederea obtinerii permisului categ. B si am fost respins , Uitati cum s-a intamplat

La o parcare laterala am vazut ca nu m-am incadrat cum trebuie , am pus frana si chiar in momentul in care am pus eu , a pus si examinatorul , astfel am obtinut un punctaj de 21 puncte

Este corect ce a facut examinatorul ?

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Dany763

Am mai auzit variante de astea gen"Am pus frana in acelasi timp cu examinatorul" dar de obicei exista 2 variante....in prima tu ai pus dupa el frana sau chiar ati pus frana in acelasi timp  si aici ramane la latitudinea examinatorului daca iti da punctaj sau nu.Nu are de ce sa nu fie corect. :D

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
Ionut230

13873193_1253861617992318_7486075841128988095_n.jpg

• Downvote 1

• 0
Cristiddr2

Pot spune ca am pus primul  pentru ca după nici 2 secunde am simțit pedala cum se mai duce,  iar examinatorul o tine una și buna ca el a pus frână 

• 0
Roby

Bun...si noi cu ce te putem ajuta ?
Nu avem de unde sa stim cum s-a intamplat exact.
Tu ne spui varianta ta, cu siguranta examinatorul are alta varianta. Eu zic sa te pregatesti putin mai bine astfel incat sa nu ii dai niciun motiv sa ramana la aprecierea lui daca tu meriti sa promovezi proba practica sau nu. Adica sa meriti clar, fara discutii. Mult succes !
Inchideti topicul.