Jump to content
POLITISTI.ro

Admitere 2011


Postare recomandată

Publicat

@raptor20, cine te crezi tu sa faci arogante din astea?

ce vrei sa demonstrezi ? Vrei sa iesi in evidenta? Ei bine, nu te prinde !

Daca tot dadeai admitere cand altii erau clasa a 7a, se presupune ca ai mai multa minte, nu?

Demonstrezi contrariul. :emo-yessir:

Publicat

pt marius. ok marius, vad ca iti sta un nod in gat ca postez eu aici. daca ai fi citit ai fi vazut ca vreau sa dau la academia de politie la fr. asta inseamna ca ma incadrez in in acest sub-forum, cu atat mai mult cu cat pot veni cu informatii noi legate de admitere si nu numai

  • Displace 2
Publicat

cand am spus ca se aude ca se desfiinteaza scolile de subofiteri nu vorbeam ca am visat eu noaptea trecuta. inca mai tin legatura cu fostii ofiteri din scoli si asta mi-au spus ei. acum 1 an nimeni nu credea ca o sa se taie din salarii, acum 6 luni nimeni nu credea ca o sa se ajunga sa se dea afara din M.A.I. , acum nimeni nu crede ca o sa se ajunga sa se desfiinteze scoli. mai vorbim pe aceasta tema peste 6 luni.

Ma puteti lamuri si pe mine domnule Raptor cum ati ajuns la o astfel de conlcuzie? Cum credeti ca va afecta structura MAI? Credeti ca acest fapt va influienta securitatea Romaniei pe lunga durata si daca da, cum?!

Ce inseamna pentru MAI desfiintarea scolilor de agenti?!

Publicat

georgya daca ai fi citit pe la pagina 8 ai fi vazut ca am fost jignit de doi viitori colegi de minister. pai ma inspaimant daca ei termina peste 4 luni si inca nu au minte. tu ai spus,o

Publicat (modificat)

In primul rand stii de ce nu-mi place de tine? Ca nu stii sa scrii corect gramatical. ( in schimb faci arogante la adresa altora )

In al doilea rand, imi sucesti afirmatiile in favoarea ta. Dar ...nu ma mai complic. Nivelul gandirii tale este destul de scazut. Penibil.

Si daca altii nu au minte, de ce te complici tu ? :slapb:

Hai sa nu mai deviem de la subiect. Deja o dai in alte alea si aici se vorbeste strict de admitere.

Modificat de georgya
Publicat

domnisoara noxy am spus scoli de subofiteri, nu de agenti. cititi cu atentie. stai linistita ca acest guvern a desfiintat spitale, asadar au atentat la sanatatea populatiei, nu mai pot ei de securitate. ce visati? pai in perioada 2004-2007 s-au facut mii de angajari din viata civila si i-au instruit 6 luni pe la cursuri si crezi ca de acum inainte nu mai este posibil?

giorgi--- gramatical, ne-gramatical cand am dat admitere am facut 60 de puncte la gramatica. asadar asa slab poate ca nu sunt totusi. dar este parerea ta si o respect.

si cand am scris primul meu mesaj am spus ca din ce informatii am nu se va mai da admitere. asadar se paer ca asta este adevarul. pana la urma urmei vedeti o declaratie a ministrului de acum o luna(cred) in care spunea ca din punctul lui de vedere absolventii de scoli sunt slab pregatiti pentru operativ, si acest sistem de incadrari trebuie schimbat.

Publicat (modificat)

Ohh, asa este.

Faceam referire la Şcoala de Agenţi de Poliţie "Vasile Lascăr"

Insa daca ai facut strict scoala militara..de ce postezi pe un forum al politistilor :blink:

Scuzele de rigoare.

:emo-yessir:

P.S.: Imi pare sincer rau ca va dezamagesc, dar e un "EL" pe acolo...pe undeva.

Modificat de Noxy
Publicat

imi pare rau daca nu se va da admitere mai ales pentru absolventii de liceu,promotia 2011, pentru ca nu cred ca as putea sa ma pun in situatia lor

  • Membru
Publicat

ATENTIE

Domnule raptor20, din cate vad, va place sa inflamati discutia pe acest topic, postarile dumneavoastra neavand nicio legatura cu titlul acestuia sau cu continutul sau.

Va rog sa reveniti la subiect si sa postati informatii pertinente, daca le aveti, iar parerile si fantasmagoriile dumneavoastra personale sa le expuneti in alte locuri unde se permite asa ceva.

Cu stima.

Publicat

ok.totusi nu este cam tarziu sa apara metodologia, nr de locuri, ceva? cand naiba mai invatam?

Publicat

Inca o saptamana trecuta fara sa ni se aduca la cunostiinta macar un mic detaliu despre admiterea de anul acesta, asta in cazul in care va mai fi... apoi urmeaza Pastele, nu o sa mai aiba cine sa se gandeasca la viitori candidati ale scolilor de politie si asa ajungem in mai sa speram ca vom mai auzi ceva... Eu i-am trimis un mail si lui Igas in speranta ca voi primi un raspuns. Nici macar un mail de confirmare ca a primit mail-ul meu nu mi-a trimis... si apoi la scolile de politie... acelasi raspuns: cand vom cunoaste situatia vom posta imediat pe site-ul oficial al scolii... Sper doar sa scoata locurile astea odata... de zvonuri ma cam satur...

Publicat

Mda...asa e, nimic nu e clar deocamdata. Nici macar nu stim daca va mai fi sau nu admitere... Poate se afiseaza cat mai repede...

Publicat

Nu se precizeaza nicaieri anul si nu se spune nimic concret.

Eu nu cred, pana nu vad pe site-ul oficial al scolii. :emo-yessir:

Publicat

stirea asta e mai veche, daca te uiti la primul comment dat pe acea stire, vei vedea ca e dat prin anu 2006. NU o lua in seama.

Publicat

Pana se va mai afisa ceva, va doresc un Paste Fericit! si sa speram ca vom afla cat de curand ca se va da admitere!

Publicat

a trecut si pastele si inca nu s-a afisat nimic. asa o sa treaca si 1 mai, elevii o sa termine clasa a 12-a si o sa ramanem cu ochii in soare

Publicat

Eu tocmai am sunat la Inspectoratul de politie Cluj...si informatia pe care am primit-o a fost asa: "Reveniti va rog dupa data de 15 mai ca nu am primit inca nicio informatie cu privire la admiterea 2011!''...se pare ca nu ne ramane decat sa asteptam... Aaaaa...si inca un lucru...se pare ca pe cei de la scoala de la Oradea ii vor amana cu 6 luni pt sustinerea examenelor finale.... E chiar trist ceea ce se intampla in aceasta tara!

Publicat

tocmai am descoperit scoala de la Slatina, aveti idee ce e cu ea? n-am aflat prea multe...

  • Moderator
Publicat

Se desfiinteaza scoala de la Slatina. Si chiar daca nu s-ar fi desfiintat, acolo era doar un centru de pregatire/specializare a cadrelor active, nu scolarizau. :clip:

Publicat

Multumesc! Aveam eu impresia asta, dar nu eram chiar atat de sigur. 15 mai... pff, pai imediat se da bacu si nu se anunta nimic...

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.