Jump to content
POLITISTI.ro

Andrei27

Întrebari despre admitere 2014

Recommended Posts

MariLav

Multumesc de raspuns! Poate vor mai fi si alte pareri pe aici. Si inca ceva.Eu informatiile astea vreau sa le stiu pentru la anu..in caz ca e ceva,sa nu-mi fac sperante degeaba. Am inteles ca nu esti acceptat daca ai semne. Se intampla sa am un semn rosu deasupra genunchiului.M-am ars cand eram mai mica.Sunt mai bronzata de fel si nu e chiar asa vizibil. Credeti ca voi fi respinsa din cauza asta?

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Constantin24

Pune o poza cu picioarele tale sa ne dam seama de problema. 

Acum serios, nu suntem dermatologi sa ne dam cu parerea, dar daca spui ca nu este vizibila probabil nu ai motiv de panica. 

• Upvote 2
  • Downvote 1

Sache

...Am inteles ca nu esti acceptat daca ai semne. Se intampla sa am un semn rosu deasupra genunchiului.M-am ars cand eram mai mica.Sunt mai bronzata de fel si nu e chiar asa vizibil. Credeti ca voi fi respinsa din cauza asta?

Mergi la centrul medical al MAI din judetul tau pentru a primi un raspuns medical avizat.

Catalin

Pune o poza cu picioarele tale sa ne dam seama de problema. 

Eventual echipată cu ceva dresuri sau în costum de baie, nu? Ce răutăcios esti dom'le :))

• Upvote 1

BogdanAlx

Sunt unul dintre fericitii admisi. Mai este cineva de pe forum?

• Upvote 3

tyq

Bogdan la Drept sau la Osp ai intrat?

BogdanAlx

Am avut de la inceput doar Osp. Tu?

Roxanak95

Sunt unul dintre fericitii admisi. Mai este cineva de pe forum?

Hei! Felicitari, Bogdan!!!

BogdanAlx

Mulțumesc mult!

mistic

Buna ziua, a fost cineva anuntat pana acum de testarea psihologica pentru Scoala de Politie de la Campina? Sunt din Constanta si pana acum nimic, as vreau sa stiu daca cineva de prin alte judete au fost anuntati, poate chiar si au dat testarea psihologica. Multumesc!

Edyztu

Am intrebat eu la Resurse Umane si mi s-a spus că după 14 august .

MI s-a spus sa revin cu un telefon in data de 12-13  august pentru a mi se comunica data exactă .

madda94

Buna. Are cineva manualele la istorie in format electronic? 

BogdanAlx

Poti sa cauti ca parca le-a pus Antoniev intr-o postare anterioara.Daca nu gasesti ia legatura cu el.

Andrei01

Bogdancrrn, cum ti s-au parut subiectele comparativ cu ce s-a dat pana acum?

BogdanAlx

Istoria a fost accesibila.. In rest la romana si engleza a depins foarte mult de cunoștințele fiecaruia nefiind ceva strict pe teorie.

• Upvote 1

Andrei01

Multumesc pentru raspuns si felicitari pentru reusita. 

• Upvote 1

madda94

Am vorbit cu antoniev dar a spus ca nu le mai are. Am sa mai caut. Sper sa am noroc  :)

madda94

Am tot cautat dar nu am reusit sa gasesc nimic. Daca le are cineva va rog sa mi le trimiteti si mie.

Stalin

Da,le am eu pe toate cele 7 manuale.Cautati-ma pe privat,domnisoara!

madda94

Am incercat dar iti pot trimite mesaj.

madda94

Scuze ca sunt off-topic dar e important. Stalin te rog trimite-mi un mesaj cu Facebook-ul tau sau orice id unde putem vorbi. Am incercat sa iti trimit mesaj dar imi spune ca nu poti primi mesaje noi. 

pustiu

buna ziua,am si eu mareeee nelamurire de ce se face asa repartitia la admitere,eu am picat primul sub linie, cu aceasi nota ca cei de pe locurile 39 si 40,eu avand la 2 dintre materii note mai mari decat ei,cum este posibil sa intri cu o nota de 3 si 4 iar eu care am la toate peste 5 sa fiu respins? 

Cristi

Aşa e regulamentul, care şi mie mi se pare stupid, însă trebuie să fie respectat. Până acum ceva ani nu era aşa, trebuia să ai minim nota 5 la fiecare dintre materiile de admitere pentru a putea fi declarat admis.

pustiu

+ ca eu renunt la o facultate la buget,fac cerere sa nu trec la buget,iar altii declara in fals ca nu sunt la facultate si ei defapt sunt la o facultate la buget?! cum se verifica aceste dosare? :(  

Catalin

Dacă ştii cazuri concrete de contracandidaţi ce au declarat în fals mergi şi depune denunţ la parchet. 

Aşa dacă discutăm despre legende de genul: ţiganii fură, în spitale se dă şpagă, în piaţă se fură la cântar ... discutăm doar aşa ca să facem conversaţie.