Jump to content
POLITISTI.ro

Ce înseamnă un forum de calitate

Dan
 Share

Recommended Posts

• Membru

Bine zici, pacat ca nu o sa aiba efect asupra celor care altereaza calitatea forumului.

E exact ca si la servici, unul da totul pentru munca de politie, si in spatele lui se ascund 30 care freaca duda, si culmea pe aceiasi bani, pentru ca nu mai exista nici un fel de diferente, prime, sau salarii de merit.

• Upvote 3

Dan, ai pus degetul pe rana! Intradevar, forumul a fost constituit in special pentru a ne ajuta unii pe altii in munca, impartasindu-ne unul altuia din experienta acumulata, dar si pentru a schimba imaginea proasta pe care o are politistul in aceste vremuri... Pot sa spun ca am mai gresit cateodata cand am mai dat cate o replica mai dura unor useri noi, am incercat sa postez totusi, in topicuri unde am stiut cat de cat despre ce e vorba, mai ales ca nu mai sunt la curent cu toate procedurile, am mai si gresit, insa am cautat sa fiu corect in aprecieri si comentarii. Acest topic ar trebui citit de toti membrii forumului, pentru a ne aduce aminte de ce ne-am facut cont aici si ce se asteapta de la noi, ma refer la cei cu acel "+" .

Nu vreau sa fiu inteles gresit, nu sunt "lupul moralist", sunt totusi om, cu bune, cu rele, insa care a iubit si iubeste meseria asta!!! Imi pare rau ca nu am descoperit acest forum inca de la inceputuri...

• Upvote 1