Jump to content
POLITISTI.ro

Fotbalul si actiunea fortelor de ordine


Postare recomandată

Publicat

buna de tot asta Serhente... :)) imi place sa cred ca o fi vreo ambasadoare a modei sau a cauzelor pierdute, nicidecum a Statului Roman... pur si simplu refuz sa cred asta...

Publicat

Cred că domnișoara care a postat este una și aceeași persoană cu Simona Ela Fica, fondatoarea site-ului exploziv-news. Pe site-ul MAE nu am găsit nicio persoană care să corespundă cu această persoană care se recomandă a fi ”domnișoară” ambasador. Sper să nu mă fi înșelat.

  • Moderator
Publicat

Nu cred ca e ea... o dra ambasador nu ar putea scrie asa ceva pe wall-ul de FB :D

Ela Simona MI-E GREATA !

Elena Balea eu nu-l cred pe Blaga de asa ceva!!!!

Ela Simona AUZI , CUCOANA ? TI-A CERUT CINEVA PAREREA ? IA MAI DU-TE-N [cenzurat] MA-TII CU BLAGA CU TOT ! TAMPITA CE ESTI ! SI MARS DE PE PROPRIETATEA MEA !

Elena Balea te admir simona ca ai curaj sa te exprimi cu atata inversunare!!!!

Ela Simona ACUM MA "ADMIRI" ? IESI AFARA !

:doh:

  • Membru
Publicat

Domnisoarei "ambasador" ii lipsesc doua calitati esentiale pentru exercitarea acestei profesii :

1. Inteligenta. De ce spun asta? Pentru ca o persoana inteligenta stie a distinge intre institutiile statului pe care se presupune ca il reprezinta in relatiile internationale.

2. Diplomatia. Un diplomat evita intotdeauna divergentele si conflictele de idei, cautand mereu o solutie de compromis.

Eu zic ca aceasta doamna/domnisoara sufera de ceva dedublare de personalitate in care isi aroga singura competente plasmuite in imaginarul sau bolnav. Imi pare rau, nu trebuie blamata, are nevoie de sprijin de specialitate.

  • Apreciez 1
Publicat

...,tu,ca simplu cetatean,preferi sa vii cu 5 insi si sa-ti rezolvi problemele. ...

Asta ma face sa ma indoiesc profund de sexul si ,,ambasadoria,, minunatului cetatean revoltat...

  • Membru
Publicat

Parvenita asta confunda sesiunile de "shopping" in centrul Londrei cu studiile.

Publicat

Ambasadoare....Londra etc. Povesti!Mai probabil vreun maidanez local frustrat deghizat in "ambasadoare"!

Publicat

avind in vedere ca a fost banata si nu-si mai poate exprima punctul de vedere, sau da replica la ce s-a scris la adresa ei, propun inchiderea topicului.

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.