Jump to content
POLITISTI.ro

Postare recomandată

Publicat

Bravo, frumoase, poate faci si ceva pentru radaristi :P .

  • Moderator
Publicat

Dacă ai poze frumoase și mi le trimiți, facem. Iar dacă vreți unul unicat/custom, adică cu o poză a voastră sau mai deosebită, la fel, se rezolvă, doar să-mi spuneți cum și să-mi trimite-ți poza pe privat.

Am folosit pozele pe care le-am găsit și mi s-au părut frumoase.

  • Apreciez 1
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • Moderator
Publicat

Am mai făcut câteva avatare în stil retro ... ce să-i faci, îmi place să butonez prin photoshop, mă relaxează teribil.

Dacă doriți unul personalizat, care în loc de „Politisti.ro” să conțină nickname-ul vostru de pe forum, spuneți-mi și se rezolvă.

Sper să vă placă:

craftedpolitistiro.pngpeppermintpolitistiro.pngretversepolitistiro.pngwinningpolitistiro.png

  • Apreciez 3
  • Moderator
Publicat

Am încercat să adaug și ce mi-ai zis, dat nu am fost deloc mulțumit de ce ieșea. Așa că am renunțat.

etipolitistiro.png

Ăsta e link-ul unde e urcată fotografia. Îl poți lua cu copy/paste și pune direct acolo la avatar.


http://img11.imageshack.us/img11/7831/etipolitistiro.png
[/CODE]

  • Apreciez 1
  • Moderator
Publicat

cipri83politistiro.png


http://img252.imageshack.us/img252/9845/cipri83politistiro.png
[/CODE]

  • Apreciez 1
Publicat

Catalin, esti tare!!! Pe cuvantul meu daca nu faci niste chestii nemaipomenite!!!

Apropos de avatare, foto pentru timeline covers...azi butonam mailul si am vazut ca un prieten de pe Facebook m-a inscris in "lawenforcementgroup", unde toti sunt politisti, in special din State, iar dupa ce i-am multumit tipului, am postat acele fotografii aranjate de tine pt.timeline...la care am adaugat mentiunea ca apartin forumului din care fac parte, iar reactia lor a fost ca sunt nemaipomenite si mai vor! M-am bucurat ca am putut sa le dau exemple din "familia" noastra...iar la fotografiile cu DPIR, SPIR, am dat titlul "Romanian Police Special Forces" si pot sa-ti spun ca am fost f.mandru!!!

Cinste tie si celorlalti care faceti acest forum sa functioneze!!!

  • 2 săptămâni mai târziu...
Publicat (modificat)

winningpolitistiro.pngse poate personaliza va rog cu userul meu?

Va multumesc!

Modificat de cristiand20
Publicat

Cata te rog si pt mine unu din primu model. Multumesc anticipat.

  • Moderator
Publicat

cristiand20politistiro.png


http://img840.imageshack.us/img840/83/cristiand20politistiro.png
[/CODE] rusypolitistiro.png
[CODE]
http://img10.imageshack.us/img10/5500/rusypolitistiro.png

Publicat (modificat)

Foarte tare. :good: Dar nu reusesc sa-mi pun avatarul nou. Imi apare tot cel vechi.

Modificat de cristiand20
  • Moderator
Publicat

Eu îl văd deja. Browser-ele moderne folosesc un cash pentru a nu reîncărca toată pagina de fiecare dată. Dă-i un refresh de câteva ori și o să apară. ;)

Publicat

Catalin, crezi ca se poate sa-mi personalizezi si mie avatarul?

Multumesc mult!!!

  • Moderator
Publicat

Teo facem, nu e problemă, dar mâine. Acum sunt intrat pe mobil. Mâine promit că rezolvăm.

Publicat

Nici o problema Cata, multumesc mult!!!

  • Moderator
Publicat

teolucian63politistiro.png


http://img13.imageshack.us/img13/9762/teolucian63politistiro.png
[/CODE]

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.