Jump to content
POLITISTI.ro

Administrator

Bine ati venit pe forumul politistilor

Postare recomandată

mihai81

Salutare tuturor.Ma numesc Mihai si am ajuns si eu recent pe aici.Am fost de mai multe ori pe forumul politiei decat intr-o sectie de politie,dar am o stima aparte pt. Don Quijoti(sau care o fi pluralul,caci vad ca sunt mai multi pe aici). Pe dinozauri,tembelii din sistem si pe tembeli in general nu dau 2 lei vechi,dar mi-a placut ca ''e putini'' prin zona. :emo-yessir:

Modificat de mihai81

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

dunelu

Bine ai venit !

Link către postare
severin33

Salutare tuturor!Mult succes in perioada grea ce urmeaza pentru noi cei din MIRA!! O RUGAMINTE!!!!!!!!!!!!NU lasati aceasta problema sa ne intunece gandirea,sa ne transforma in MONSTRI,sa creeze un crater adanc intre categoriile de arme in care fiecare i-si desfasoara propria activitate! Sa ne rugam fiecare pentru fiecare,fara a ne uita in ograda vecinului!!!!!!!!!!!!!! Fiecare sectiune i-si are specificul si importanta sa distincta!!!!!!!! Fie politist...........fie jandarm...........fie POMPIER...........fie politist de frontiera...................fie...............CU TOTII............suntem......MIRA!!!!!!!SUCCES TUTUROR!!!!!!!!!!!!si sa auzim de BINE!!!!!!!!!!

• Apreciez 1
  • Displace 1

Link către postare
drAGO5

SEVERIN 33 - ai gresit forumul. Noi cei de aici, adica politistii, nu facem parte din MIRA ci din MAI. Tu din ce minister faci parte sau ai ramas in urma cu cativa ani ?

Link către postare
Catalin

Haideți să nu fim răutăcioși așa gratuit.

Bine ai venit pe acest forum severin33!

Trebuie să știi că prin discuțiile de pe acest forum nu se urmărește creerea unei prăpastii între armele aflate sub aripa acestui minister. Dar noi polițiștii ne-am cam săturat să fim băieți buni și să ne facem în continuare că nu vedem când alți camarazi nu-și pot stăpâni obsesia specific românilor privind ograda vecinului, ne-am săturat să tot fim călcați pe bătături de alții, să fim ponegriți de către „camarazii de arme”.

Nu spun că suntem niște îngerași și nu avem problemele noastre, dar nici nu mai acceptăm să fim bălăcăriți și terfeliți de cei ce cred că prin murdărirea imaginii polițiștilor vor avea ei de câștigat, cum s-a întâmplat în ultimii ani și încă se mai practică.

Apreciez faptul că ești deocamdată printre puținii care și-au spus un punct de vedere în mod civilizat și fără aere de superioritate. Dacă vei continua în același fel, ești binevenit pe acest forum.

Link către postare
Nobody

Nu stiu cine vede asta dar vreau sa stiti ca este foarten important. In Botosani sunt

dupa cum se stie sunt mai multe persoane care consuma droguri si fac anumite "chestii" legate de droguri. Cunosc cateva persoane care gac asta, dar mai important un baiat de 19 ani care este prietenul unie fete de 14 ani ar afce foarte multe pentru ea. O fata pe care prietena sa o uraste a fost amenintata de curand cu cutitul pe strada, iar persoana care a amenintat-o a fost pusa de prietenul respectivei fete de 14. Iar cel mai posibil este ca acea fata care a fost amenintata sa pateasca mult mai rau de atat si e posibil ca si eu sa o incurc. Totul este foarte serios si chiar daca am parintii politisti nu prea as vrea sa le spun lor. POate rezolvati cumva situatia, poate mai investigati, poate ma anunta si pe mine cineva daca ii pasa de ceea ce am spus. pot sa va dau foarte multe informatii despre baiatul respectiv pt ca e foarte posibil sa lecati pe alte piste de la el.

Modificat de Nobody

Link către postare
drAGO5

De ce nu iei legatura cu politistul de proximitate din zona sa-i explici situatia.Poti sa-i date amanunte utile, cu pastrarea confidentialitatii discutiilor purtate si a identitatii tale. In felul acesta iti ajuti prietenii.

Link către postare
wraith

Bine v-am gasit , doresc o viata cat mai lunga acestui forum care este o initiativa excelenta de altfel ;)

Link către postare
dunelu

Fii binevenit !

Link către postare
Alexandra Dana

Buna ziua ! Vreau sa incep prin a va felicita pentru aceasta idee excelenta . Sunt o tanara eleva in clasa a 11-a , iar visul meu este acela de a lucra in acest domeniu. Vreau sa dau la Academia de Politie si as vrea sa va intreb cu cat timp inainte ar trebui sa incep pregatirile pentru a lua admiterea cu brio. Multumesc anticipat.

Link către postare
Marius

Bun venit Alexandra!

Link către postare
botanistul

Buna ziua! Sunt elev la Scoala de Agenti de Politie "Vasile Lascar" Campina, anul II, si am ales aceasta meserie din pasiune. Astept cu nerabdare prima zi oficiala de munca. :) Salutari tuturor!

• Apreciez 3

Link către postare
dunelu

Bun venit pe forum !

Link către postare
cineva

Cautam ceva si v-am gasit din inatamplare! Mi-am dorit sa devin politist, am dat examen la Academie, dar din pacate noi eram 180 si locuri vreo 20 pe vremea aceea...

felicitari pentru site!

Link către postare
Dorin17

Si daca voiati neaparat sa deveniti politist de ce nu ati optat pentru o scoala de subofiteri? :(

Link către postare
nelupin71

salutare si bine v-am gasit sunt polițist in caras-severin si mă bucur ca v-am găasit aici vă vizitez zilnic si va citesc topicurile. Doamne ajută la toți

• Apreciez 1

Link către postare
Motoboom

Bine ai venit!

Link către postare
adelix

buna...cautand informatii despre admiterea la academie am dat peste forumul asta si mi-am facut cont pentru a afla mai multe...am incercat sa caut discutiile pe care le vazusem eu initial in acest sens dar nu am mai dat de ele :D ...e bine daca intreb aici sau trebuie sa caut in alta parte?

Link către postare
Cristi

adelix, toate informatiile de care ai nevoie le gasesti accesand acest link : Vreau sa devin politist. In rest, bine ai venit pe forumul nostru! :emo-yessir:

Modificat de Kmcoio

Link către postare
adelix

multumesc frumos :D

Link către postare
mhc

Noroc, sunt relativ nou pe forumul acesta. Student Academia de Politie, ultimul an.

Regulament

Fiecare utilizator este identificat printr-un singur nume de utilizator (user). Inregistrarea sub alt nume a aceleiasi persoane se numeste "clona". Clonele sunt interzise.

Link către postare
cs777

buna ziua! Sunt si eu elev in anul I al Scolii de Agenti de Politie " Septimiu Muresan" Cluj.Vreau sa felicit oamenii care sustin acesta forum, este chiar un lucru excelent!

• Apreciez 4

Link către postare
dunelu

Bine ati venit pe Forum !

Link către postare
1Evil

Va saluta un cetatean, cinstit desigur :emo-yessir:

Link către postare
teolucian63

Buna ziua tuturor! Desi sunt nou pe acest forum si nu am postat nici un comentariu, ma bucur ca exista un asemenea forum in care sa poti sa-ti spui parerea in legatura cu problemele cu care ne confruntam! Au venit deja vremuri grele si trebuie sa fim solidari unul cu celalalt! Ozi buna tuturor!!!

• Apreciez 1

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.