Jump to content
POLITISTI.ro

Administrator

Bine ati venit pe forumul politistilor

Postare recomandată

Florio

Din cate observ sunt putini politisti dar multi contribuabili, ma bucura faptul ca ii intereseaza de noi si poate isi mai schimba din atitudine daca au mintea deschisa, unii s-au logat doar pentru a provoca, poate vor intra zilnic si isi vor schimba parerea.

Majoritatea zic, ca respecta legea dar dar cand a gresit ceva incearca diferite scuze de parca legea ar trebui sa tina cont de problemele fiecaruia.

Dragi contribuabili respectati acest forum.

Sa ma prezint :emo-yessir: Florio (contribuabil)

In primul rand sa va traisca scumpetea care o aveti in brate! baiat sau fetita?

Cine e om si cauta oameni isi va aduce aminte si de cei 7 ani de acasa, daca nu atunci nu ramane decat sa se STOPEZE ACCESUL nu sa se restrictioneze.

Daca nu reusim sa fim prieteni n-are rost sa fim dusmani.

In afara de site-urile cu joburi (vreo 15) sunteti primul site in care m-am logat, va descoper sufletul si va apreciez.

Stima si pace!

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

ignatel71

Va salut voios. Linkul a inceput sa circule si prin mures, asa ca sper sa ne formam o comunitate extinsa si eficienta. Bravo initiatorilor!

• Apreciez 2

Link către postare
Catalin

Bine ai venit printre politistii "internauti" ignatel71 ! :emo-yessir:

Link către postare
dunelu

De ziua Politiei Romane urez tuturor colegilor mult noroc,multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor ! La multi ani !

Link către postare
mihai770

Salutări! Am râs niţel prima dată când am văzut site-ul, nu mă gândeam că poate fi ceva serios, dar vad că este :)

Credeam că este o caterincă de pe net; oricum o să ne mai vedem pe aici :)

Link către postare
Marius

Bun venit Mihai! :)

Link către postare
Miadry

Hello :emo-yessir:

Numele meu este Adriana. Nu sunt politist (sunt sigura ca v-ati dat seama, deja), dar imi plac mult politistii. :lol: Am o parere foarte buna despre ei, iar la formarea acestei pareri au ajutat doi politisti pe care ii cunosc personal, foarte bine si pot spune ca sunt niste oameni extraordinari.

Am multe curiozitati in legatura cu activitatea voastra si de aceea ma bucur sa fiu aici. :)

Chiar daca lucrez in presa, va asigur ca intotdeauna am incercat sa promovez o imagine cat mai buna si cat mai aproape de adevar a Politiei. :)

P.S.Ma intreb cati au curajul sa-si posteze o fotografie personala pe profil. :P

Link către postare
Catalin

Bine ai venit Adriana!

Ma bucur sa vad ca exista si persoane care nu privesc politistii prin intermediul etichetelor, prejudecatilor si a stereotipurilor aplicate asupra tuturor in ultimii ani. Sunt din ce in ce mai putini cei care reusesc sa treaca peste "pacatul generalizarii".

Cat priveste fotografia de la profil, nu cred ca vor fi multi ... si asta din modestie. :P:lol:

Link către postare
Administrator

Bine ai venit Adriana!

Daca ai intrebari, nedumeriri sau pur si simplu curiozitati privind politistii si munca lor, poti intreba orice fara nicio retinere. Sunt convins ca membri politisti ai acestui forum te vor lamuri.

In legatura cu fotografiile de la profil ale fiecarui membru, e destul de greu, dar eu sper sa formam aici o comunitate de prieteni, iar cand relatiile de prietenie, respect si atasamentul fata de aceasta comunitate online se vor intari suficient, putem adopta obiceiuri de pe alte forumuri, respectiv sa organizam intalniri la nivel national al membrilor, intr-un weekend la munte, mare, delta sau oriunde. Iar atunci vom putea asimila un nickname cu o imagine mult mai clara decat o simpla fotografie.

Oriunde si in orice, la inceput, exista o doza mai mare de suspiciune, dar cu timpul, prin perseverenta si seriozitate speram ca sa o diminuam cat mai mult cu putinta.

Link către postare
Miadry

Multumesc pentru primire.

@Catalin, stiu cum sta treaba cu "pacatul generalizarii", de aceea am tinut sa mentionez ca, in ciuda faptului ca sunt jurnalist, nu fac parte dintre aceia cu "gura mare" care interpreteaza declaratiile primite dupa cum vor ei si promoveaza numai aspectele negative doar de dragul audientei.

In ceea ce priveste fotografia de profil, urmati-mi exemplul si treceti peste modestie. :P

@Administrator, ideea organizarii unor intalniri ale membrilor suna foarte bine si sper ca nu va referiti doar la membrii politisti, adica vreau si eu, si nu in calitate de ziarist, ci de "iubitor de politisti" :P

Va doresc la toti mult succes in activitate. Good luck and keep us safe. :)

Link către postare
Marius

Adriana, nu suntem chiar asa, o casta exclusivista. Cel putin eu, asa cred. :)

Link către postare
Miadry

Adriana, nu suntem chiar asa, o casta exclusivista. Cel putin eu, asa cred. :)

Asta inseamna ca aveti putin loc si pentru un ziarist, printre voi. Sunt micuta, nu ocup prea mult spatiu. :P

Link către postare
Viorake

Salut tuturor!

Nu pot decat sa ma bucur si sa va felicit pentru ca ati pus bazele unei astfel de comunitati si sa sper ca in acest fel se va imbunatatii imaginea Politiei Romane si a politistului roman.

Link către postare
Administrator

Bun venit Viorake! :)

Link către postare
livu

va salut, stimati colegi si prieteni.

am gasit un link pentru acest forum pe un forum de masini si sunt incantat de aceasta idee de comunicare.

Link către postare
Marius

Bine ai venit livu! :emo-yessir:

Link către postare
Administrator

Bine ai venit Liviu!

Sper ca impreuna cu voi sa cream aici o comunitate online a politistilor frumoasa si unita. :)

Link către postare
Motoboom

va salut colegilor! bine v-am gasit!

Link către postare
Marius

Bine ai venit!

Link către postare
Rookie

Bine ai venit!

Usor, usor, ne strangem. :)

Link către postare
Catalin

Bine ai venit eti79ety!

Link către postare
bordergabor

Va salut de la Suceava :emo-yessir: !!!

Link către postare
Marius

Bun venit! :)

Link către postare
jimny

Salut toti utilizatorii forumului. Cum am spus si pe forumul Intrapol, daca ne vom pastra decenta, poate fi un format de viitor. Tot acolo am postat si solicitarea pentru accesul la sectiunea privata.

Link către postare
razvan2010

Bine v-am gasit, acu 2 saptamani am dat si eu de forum din greseala.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.