Jump to content
POLITISTI.ro

videosuzy

Borseta tactica

Postare recomandată

Catalin

P.s. cum pot lua legatura cu administratorul forumului. MA repet, nu ma pricep la forumuri.

Niciunul dintre noi nu s-a priceput iniţial la forumuri, nu trebuie decât să ceri puţin ajutor.

Poţi lua legătura cu adminul trimiţându-i direct un mesaj privat

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

PATROL

Azi am primit borsetele tactice. Intrucat nu ma puteam hotari ce culoare sa aleg mi-am spus sa risc si sa le comand pe-amandoua.

Se pare ca nu m-am inselat, intrucat nici acum dupa livrare nu ma pot decide care e mai frumoasa (asa ca imediat cum bag una la spalat o iau pe cealalta si tot asa). Arma parca vine turnata in borseta, tocul in forma conica fiind deosebit de practic atat la inroducerea cat si la scoaterea rapida a armei. Nu este deloc mare pentru statura mea desi a fost solicitata pe masurile 220x140 (la interior) si se aseaza excelent pe corp iar din profil pare destul de subtire, nici nu banui ca s-ar afla vreo arma pe interior. Celelalte buzunarase is destul de incapatoare, finisajul si fermoarele de buna calitate.

Va multumesc pe aceasta cale, d-le Horatiu, si in special pentru promptitudinea livrarii.

Va atasez cateva poze.

P.S. Voi cauta si un port-incarcator din panza ce-ar putea fi atasat pe ariciul deja prezent la interior (destinat celui de-al doilea incarcator, bineinteles).

post-2549-0-16791200-1353609596_thumb.jp

post-2549-0-84293000-1353609608_thumb.jp

post-2549-0-32165900-1353609620_thumb.jp

post-2549-0-34958100-1353609627_thumb.jp

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.