Jump to content
POLITISTI.ro

Andrei

Donez articole uniforma

Recommended Posts

Andrei

Am zis sa fac si eu curatenie in dulap... Cum la randul meu, am primit de la colegi, diverse elemente de uniforma, la fel vreau si eu sa le ofer, celor care au nevoie de ele. Prin urmare, la prima strigare, primul venit, primul servit. Nu se percep taxe. Decat cele de expeditie. Singura pretentie e sa le trimit prin curierat... Ca nu am timp sa merg la posta. Si sincer habar nu am de ce oficiu postal apartin. Toate elementele de uniforma sunt pentru agenti de politie. Cine doreste, trebuie neaparat sa fie politist, cu acces in aria privata. Daca la randul vostru doriti sa faceti un bine, sa stiti ca accept embleme de politie :D Pentru colectie. :>

Am uitat sa precizez ca elementele de uniforma sunt din categoria "URS". Eu am 1,94 si 135kg. Ca sa va faceti o idee.

Dupa cum urmeaza:

1. Uniforma ceremonie noua, nepurtata, compusa din sacou marimea 64 I (sacoul vine turnat pe mine, dar e scurt) si pantalon marimea 56 I (imi sunt stramti pe coapse)

2. Celebra geaca de iarna, cu blana pe interior, purtata, dar in stare buna, marimea nu o pot stabili, insa imi vine perfect mie

3. Bluzon exterior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 60 IV (la fel, imi vine perfect mie, deci talia 4, posibil sa fie greseala)

4. Bluzon interior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 56 I (mi-a ramas scurt la maneci... am trecut prin multe cu el, dar e timpul sa ne despartim)

Mai am si cateva camasi cu maneca scurta, dar sunt luate de la "ai nostri"... Sunt din material foarte prost, dar in stare ok. Daca doreste cineva, ma uit ce marime sunt. Eu unu' mai bine le-as da foc, decat sa se chinuie altul cu ele. In soare te cam incingi, iar materialul se sifoneaza extraordinar de repede.

V-am atasat si ceva poze cu ce am descris mai sus!

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.48.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.49 (1).jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.49.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.50 (1).jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.50.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.51 (1).jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.51.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.52.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.53 (1).jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 15.19.53.jpeg

• Like 2

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Bogdanel

Ofer un sac de nuci. 

Andrei

Plus cate o nuca de la Bogdanel!!!

Andrei

Se poate inchide! Multumesc!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• AdrianAdr
      By AdrianAdr
      Pret 190lei -- Scurta-exterioara-cu-mesada-detasabila-complet-modular-barbati (noua)    Marime 46-II
      Pret  150lei -- Impermeabil pentru bărbati - uniformă de reprezentare  (nou)        Marime 46-II
      Pret 170lei  -- Scurta cu mesadă detasabilă si guler blană pentru bărbati (folosit 1 data la alegeri)  Marime 46-I
      Pret 50lei -- Pulover - nou - marime 46-II
    • CITADELA
      By CITADELA
      Caut uniforma de ceremonie (neagra), ofiter superior, masura 52 cu 1 sau 2...poate vreun coleg proaspat pensionar vrea sa scape de ea!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.