Jump to content
POLITISTI.ro

ccclyon

Concediu Delta Dunarii

Recommended Posts

ccclyon

La vara as dori sa merg in concediu in Delta. Nu am fost niciodata si nu stiu unde sa merg. Merg cu familia, nu la pescuit. Astept sugestii. Multumesc.

Edited by ccclyon

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Catalin

O primă sugestie ar fi să participi la următoarea întâlnire politisti.ro, pentru că din câte îmi amintesc, la ultima întâlnire aşa s-a stabilit, să facem o ieşire şi prin deltă. ;)

• Upvote 2

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• nutug69
      By nutug69
      Salut > Nu stiu daca este discutata undeva in forum dar supun spre atentie si poate cineva ma lamureste . Am mers in concediu de odihna cu masina personala . Bineinteles in ordinul de serviciu era trecut acest lucru ca , calatoresc cu auto personal . Surpriza la intoarcere , desi am adus bonuri de benzina nu au vrut sa-mi deconteze decat ce au vrut ei dupa nu stiu  ce tabel . Stiu ca se deconta transportul daca aceai bilete de tren sau cu auto personala . Stiti careva normele dupa care se fac aceste decontari ( stiu ca au fost doar suspendate , nu anulate ) , intrucat vreau sa-i dau in judecata . Va rog pe cei care stiti sa-mi spuneti in ce baza( ma inereseaza legi , HG , ordine de ministru , tot )  se deconta ordinul de serviciu atunci cand iti platea ( parca era 7,5 l /100 km ) , si acuma de ce nu . 
    • mihaidr
      By mihaidr
      Concediul de odihna suplimentar poate fi luat si fragmentat sau e musai sa fie luat integral?

Rog operativitate!
    • neamtu45
      By neamtu45
      Salut colegi.
      Daca sunt in concediul de crestere al copilului din data de 24.02.2012,m-ai beneficiez de norma de echipament(si cat)?
      Mentionez ca am pe doi(2)ani cu 75% din salariu(primesc la fel si din norma de hrana75%)
      Multa stima!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.