Jump to content
POLITISTI.ro

Intalniri membri politisti.ro


Sunteti de acord ca membrii politisti.ro sa se intalneasca intr-o locatie ?  

160 voturi

  1. 1. Sunteti de acord ca aceste intalniri sa aiba loc ?

    • Da
    • Nu
      0
    • Nu stiu / Nu sunt hotarat
  2. 2. De cate ori ar trebui sa se intalneasca pe an membrii politisti.ro ?

    • Odata pe an
    • De doua ori sau mai mult
  3. 3. In ce perioada a anului ar trebui sa aiba loc acesta intalnire ?

  4. 4. Unde ar trebui sa fie locatia intalnirilor ?

    • In centrul tarii
    • Undeva la munte
    • Undeva la mare
    • In Delta Dunarii


Postare recomandată

Publicat

Multumesc Kayne! :beer: Mi-ai luat o piatra de pe inima... berea o dau eu pt tine !

In alta ordine de idei am gasit printr-o cunostinta o vila care poate caza 30 persoane...pretul insa numai dupa 15 septembrie il poate spune pt ca este in functie de vreme ( daca este frumos si nu necesita sa dea drumul la centrala este ieftin,daca este frig insa pretul ajunge undeva la 70 RON /camera) .Vila este situata in zona Piatra Arsa...inante de Poiana Tapului -Busteni.

In legatura cu mancarea nu cred ca este o problema...mie imi place sa gatesc (din pasiune,nicidecum ca as avea vreo calificare ), asa incat daca veti hotara sa facem ceva la vila unde vom fi cazati este ok...eu ma bag sa prepar fara probleme.

Si inca ceva ce am citit ca s-a precizat...si eu uneori sforai :doh: :ner:

  • Moderator
Publicat

Hai sa luam o hotarare unde mergem, sa avem timp pentru rezervare, plata etc.

Daca o lungim asa fara rost ne vom trezii ca nu mai avem unde sa mergem.

Publicat

Eu propun să votăm locaţia unde ne vom întâni iar locaţia care va întruni majoritatea voturilor să rămână locul de întâlnire.

Votul meu îl acord pensiunii .?do=embed' frameborder='0' data-embedContent> Îmi cer scuze dacă am sărit peste vreun coleg care doreşte să meargă şi nu l-am postat, se poate posta ulterior. Deasemenea am rugămintea să posteze doar cei care vor merge 100 %. Mulţumesc pentru înţelegere.

1.Marius - 1 pers.

2.bogdanel - 1 pers.

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers.

5.Kmcoio

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia

11.Kayne - 1 pers. ? Bucuresti

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

  • Moderator
Publicat

E bine asa, cei care sunt pe lista si au anuntat ca vor sa vina, sa treaca in drepul lor locatia pentru care opteaza.

In acest fel vom putea lua o decizie in functie de care optiunea cu mai multi adepti si o sa putem face rezervarea.

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers.

5.Kmcoio

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

Eu am ales propunerea lui copman - Hanul Dambu Morii, pentru ca din cate am vazut are cele mai bune conditii, poate oferii masa (si ma refer la "demipensiune"). Nu in ultimul rand, am ales aceasta propunere pt ca copman a fost acolo, a vorbit si doreste sa se implice in organizare. E altceva cand unul dintre noi cunoaste acolo, decat sa mergem undeva unde nu stim pe nimeni si luam oferta de pe net.

In privinta pretului, consider ca merita sa dau 250 lei - masa si cazare pentru doua zile. Daca tot merg vreau sa ma simt bine si sa nu am grija mesei. Suntem un grup de aprox 10-15 pers, iar sa ne pregatim singuri masa nu e o treaba chiar asa simpla si usoara, ori presupun ca reprezentantele sexului frumos nu vor dorii sa stea jumatate din zi prin bucatarie.

Luati fiecare lista cu copy / paste din postul anterior si adaugati in dreptul vostru locatia pentru care optati.

  • Moderator
Publicat

Merg si eu pe mana lui Copman. Important este sa spargem gheata si sa facem prima intalneala ... dupa ce ne vom cunoaste, e altceva, putem sa discutam mai usor si deschis, iar pe viitor vom regla lucrurile din mers, pt urmatoarele intalniri.

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers. - Hanul Dambu Morii

5.Kmcoio

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

Publicat

corect, hai sa spargem gheata... (apropo, sper sa aiba destula acolo... :naughty: ). merg si eu pe mana lui Copman...

apropo, si drumul tau trece pe aici... daca e de interes... mai am un singur loc liber..... :emo-yessir:

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers. - Hanul Dambu Morii

5.Kmcoio

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti / Hanul Dâmbul Morii

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

Publicat

pentru mine toate locatiile de care ati facut vorbire, sunt la fel de indepartate.Deci mi-e indiferent unde va fi.Hanul Dambu morii e ok si pt mine.

  • Moderator
Publicat

Daca sunt toti de acord sa mergem la Hanul Dambul Morii, cred ca asta e perioada.

Publicat

confirm... Miadry & Joy, rugaminte maxima.. jonctiunea sa o facem in aeroport Otopeni si .. travel light...

Publicat (modificat)

merg si eu pe mana lui Copman...

apropo, si drumul tau trece pe aici... daca e de interes... mai am un singur loc liber..... :emo-yessir:

Mulţumesc cred că o să vin cu bmnicu (dacă mă va lua ) sau singur.

Deci avem aşa până acum....

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers. - Hanul Dambu Morii

5.Kmcoio- pers. - Hanul Dâmbul Morii

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti / Hanul Dâmbul Morii

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

Vă aşteptăm şi pe ceilalţi să votaţi. Dacă se poate mai repede....Timpul trece, să nu rămânem pe afară. Finul este rugat să nu uite orga.... :clip:

Modificat de copman
Publicat (modificat)

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers. - Hanul Dambu Morii

5.Kmcoio- pers. - Hanul Dâmbul Morii

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna - Hanul Dambu Morii

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti / Hanul Dâmbul Morii

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

... am incredere in copman !

Modificat de Eduard
  • Membru
Publicat

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.- Hanul Dambu Morii

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers. - Hanul Dambu Morii

5.Kmcoio- pers. - Hanul Dâmbul Morii

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna - Hanul Dambu Morii

9.danpin - probabil 2 pers / Buzau

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti / Hanul Dâmbul Morii

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

  • Moderator
Publicat

1.Marius - 1 pers.din Craiova - Hanul Dambu Morii

2.bogdanel - 1 pers.- Hanul Dambu Morii

3.arcan - 1 pers. / Timisoara

4.Catalin - 2 pers. - Hanul Dambu Morii

5.Kmcoio- pers. - Hanul Dâmbul Morii

6.ety - 1 pers.

7.fane

8.eduard - 1 pers. / Covasna - Hanul Dambu Morii

9.danpin - 2 pers / Buzau - Hanul Dambu Morii

10.copman- 1 persoană din Mangalia - Hanul Dâmbul Morii

11.Kayne - 1 pers. Bucuresti / Hanul Dâmbul Morii

12.Miadry - 1 pers. / Braila

13.Cerasela - 1 pers. / Bacau

14.bmnicu - 1 pers.

15.videosuzy (inca nu stiu daca 2 sau 1)

16.Joy

Publicat

foarte posibil ca majoritatea sa ajunga in jur de ora aceea, poate si mai tarziu.... eu de exemplu, fara derogare, de abia pe la 1730h pot pleca la drum.. si cum vinerea se varsa tot melteanu spre valea prahovei pe DN1...

Publicat

Nu promit nimic da s-ar putea sa va fac o vizita.

  • Moderator
Publicat

cerasela, e bine daca poti ajunge la Brasov vineri la opt seara, pentru ca cei mai multi dintre noi vom fi deja acolo si putem sa venim si sa te asteptam la gara.

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.