Jump to content
POLITISTI.ro

Intalniri membri politisti.ro


Sunteti de acord ca membrii politisti.ro sa se intalneasca intr-o locatie ?  

160 voturi

  1. 1. Sunteti de acord ca aceste intalniri sa aiba loc ?

    • Da
    • Nu
      0
    • Nu stiu / Nu sunt hotarat
  2. 2. De cate ori ar trebui sa se intalneasca pe an membrii politisti.ro ?

    • Odata pe an
    • De doua ori sau mai mult
  3. 3. In ce perioada a anului ar trebui sa aiba loc acesta intalnire ?

  4. 4. Unde ar trebui sa fie locatia intalnirilor ?

    • In centrul tarii
    • Undeva la munte
    • Undeva la mare
    • In Delta Dunarii


Postare recomandată

Publicat

1.Marius

2.bogdanel - 1 persoana ( adica singur vin)

3.arcan

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard

9.danpin

10.copman

11.Kayne - 1 persoana (vreau liniste si relaxare, la naiba... :ner: )

12.Miadry

13.Cerasela

pana la urma care ramane zona aproximativa?

Publicat

Ah, acum spunem si daca venim cu cineva....

La mine, o persoana, adica eu :D...e de ajuns :P

  • Moderator
Publicat

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana ( adica singur vin)

3.arcan

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard

9.danpin

10.copman

11.Kayne - 1 persoana (vreau liniste si relaxare, la naiba... :ner: )

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela

Zona e in mijlocul țării, conform rezultatelor sondajului din partea superioară a acestui topic.

Publicat (modificat)

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana ( adica singur vin)

3.arcan

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard

9.danpin

10.copman

11.Kayne - 1 persoana (vreau liniste si relaxare, la naiba... )

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela - 1 persoana

La sondaj au participat toti / aproape toti membrii forumului...suntem 13 sa zicem 20 care vin...mai bine gasim mijlocul distantei intre cei care vin...cei care se ocupa cu organizarea trebuie sa luati in considerare ca trebuie sa avem mijloc de transport pana acolo...eu de ex nu am masina mea personala si de asta zic sa vedem unde anume ne intalnim k sa nu stau nu stiu cate ore prin tren..

Modificat de cerasela
  • Apreciez 2
Publicat

arcan alone.

arcan like a alone wolf in the dark..in the dark.....hyhyhy

Deci eu vin cu mine insumi.

  • Moderator
Publicat

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana

3.arcan - 1 persoana

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard

9.danpin

10.copman

11.Kayne - 1 persoana

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela - 1 persoana

La sondaj au participat toti / aproape toti membrii forumului...suntem 13 sa zicem 20 care vin...mai bine gasim mijlocul distantei intre cei care vin...cei care se ocupa cu organizarea trebuie sa luati in considerare ca trebuie sa avem mijloc de transport pana acolo...eu de ex nu am masina mea personala si de asta zic sa vedem unde anume ne intalnim k sa nu stau nu stiu cate ore prin tren..

Cu siguranta asa vom face. Numai ca oricum am incerca sa impacam pe toata lumea, tot prin centru tarii va trebui sa ne vedem.

Deja sunt unii care vin din Timisoara si altii care vin din Constanta. Dar vom stabili toti aici ce si cum facem, important e sa luam cea mai buna decizie.

Propuneri inca nu sunt, dar puteti propune orice ocazie sau sa postati orice idee aveti.

Publicat

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana

3.arcan - 1 persoana

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard

9.danpin

10.copman

11.Kayne - 1 persoana

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela - 1 persoana

14.bmnicu - 1

  • Apreciez 2
Publicat

La sondaj au participat toti / aproape toti membrii forumului...suntem 13 sa zicem 20 care vin...mai bine gasim mijlocul distantei intre cei care vin...cei care se ocupa cu organizarea trebuie sa luati in considerare ca trebuie sa avem mijloc de transport pana acolo...eu de ex nu am masina mea personala si de asta zic sa vedem unde anume ne intalnim k sa nu stau nu stiu cate ore prin tren..

Sunt total de acord. Nici eu nu am masina personala si nu mi-ar conveni sa schimb nu stiu cate trenuri si sa stau sa astept legaturi prin gari.

Ma las pe mana voastra :)

  • Moderator
Publicat

Nu trebuie sa te lasi pe mana nimanui. Trebuie sa participam activ la discutii si decizii toti cei care mergem.

Publicat

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana

3.arcan - 1 persoana

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard - 1 persoana

9.danpin

10.copman

11.Kayne - 1 persoana

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela - 1 persoana

14.bmnicu - 1 persoana

Publicat

@miandry: hai ca e haios sa te plimbi cu trenu si sa stai prin gari.. mai descoperi din spiritul local al patriei noastre dragi... :P

Publicat

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana

3.arcan - 1 persoana

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety

7.fane

8.eduard - 1 persoana

9.danpin

10.copman- 1 persoana

11.Kayne - 1 persoana

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela - 1 persoana

14.bmnicu - 1 persoana

Eu am vorbit ceva pentru zona Brasov, astept niste oferte zilele astea. Nicu ai un loc si pentru mine?

Publicat

de preferat ar fi un oras in care sa avem legatura directa catre el sa nu stam sa schimbam n trenuri pana acolo sa pierdem timpul haihui...mie personal imi convine Brasovul, o sa hotaram de comun acord unde o sa fie locatia ca sa fie usor pentru toti si sa nu favorizam pe nici unul..

Publicat

daca vreti ceva in zona cheia sau valea doftanei... aveam niste variante....

  • Membru
Publicat (modificat)

1.Marius - 1 persoana

2.bogdanel - 1 persoana

3.arcan - 1 persoana

4.Catalin - 2 persoane

5.Kmcoio

6.ety + o bucata

7.fane - singur, cred... maine il intreb si va zic sigur

8.eduard - 1 persoana

9.danpin

10.copman- 1 persoana

11.Kayne - 1 persoana

12.Miadry - 1 persoana

13.Cerasela - 1 persoana

14.bmnicu - 1 persoana

Modificat de eti79ety
Publicat

Ca idee,daca va intereseaza, pot vorbi sa stam la o cabana in munti ,la Comandau (langa Covasna - 55 km de la Brasov).

Acum e chestie de gusturi dar din punctul meu de vedere cel mai frumos aspect ar fi ca acolo nu este semnal la mobil! Si nici nu prea mai vezi tipenie de om pe acolo!

Publicat

nicu nu cred ca este nevoie sa ne izolam de civilizatie..si acum cam toti suntem "dependenti" de telefoane...mai ramane sa ne spui ca nu avem curent electric si ne-am scos :))

Publicat

Daca nu as avea semnal la mobil as fi cel mai fericit.

  • Apreciez 1
Publicat

@cerasela: da.. si la subsolul cabanei, camerele sunt capitonate si antifonate... :ner:

Publicat

asa scurt scenariu???........intre atatia politisti ar fi culmea sa imi fie teama de vreo ceva... :P

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.