Jump to content
POLITISTI.ro

Intalniri membri politisti.ro


Sunteti de acord ca membrii politisti.ro sa se intalneasca intr-o locatie ?  

160 voturi

  1. 1. Sunteti de acord ca aceste intalniri sa aiba loc ?

    • Da
    • Nu
      0
    • Nu stiu / Nu sunt hotarat
  2. 2. De cate ori ar trebui sa se intalneasca pe an membrii politisti.ro ?

    • Odata pe an
    • De doua ori sau mai mult
  3. 3. In ce perioada a anului ar trebui sa aiba loc acesta intalnire ?

  4. 4. Unde ar trebui sa fie locatia intalnirilor ?

    • In centrul tarii
    • Undeva la munte
    • Undeva la mare
    • In Delta Dunarii


Postare recomandată

Publicat

1.georgya – 1 pers.din Câmpina - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

2.Marius - 1 pers.din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

3.copman- 1 persoană din Mangalia- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

4.Catalin- 2 pers. din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

5.bogdănel- 1 persoană din Iaşi- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

6.Kayne - 1 pers din Bucuresti - Excelsior - 29-30.10.2011

7.danpin - 2 pers. din Bz- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

8.eduscho - 2 pers. din Bucuresti - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

9.luky - 2 pers. din Craiova - Hotel Excelsior Brasov 29-30.10.2011

  • Membru
Publicat

Cu regret va anunt ca nu mai pot participa la intrunire. Tocmai am vazut planificarea serviciilor pe luna asta la minunata sectie unde activez, iar in weekendul respectiv sunt de serviciu. Imi pare foarte rau, va urez distractie placuta participantilor.

Publicat

tocmai ce s-a facut si la noi graficul cu permanentele si weekendul ala sunt legat de glie.. daca reusesc sa fac ceva, poate va fac o vizita scurta...

  • Moderator
Publicat

Lista actualizata:

1.georgya – 1 pers.din Câmpina - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

2.Marius - 2 pers.din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

3.copman- 1 persoană din Mangalia- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

4.Catalin- 2 pers. din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

5.bogdănel- 1 persoană din Iaşi- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

6.danpin - 2 pers. din Bz- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

7.eduscho - 2 pers. din Bucuresti - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

8.luky - 2 pers. din Craiova - Hotel Excelsior Brasov 29-30.10.2011

Publicat

Doar atâţia am rămas ? Eu cred că se putea face un efort gen schimb de servicii, libere în compensarea orelor suplimentare, etc. (cum am făcut şi eu ) mai ales că este prima întâlnire. Cum s-ar spune mulţi am fost puţini am rămas.

Publicat

Eu nu stiu sigur daca vin, e mai bine sa nu fiu luata in calcul ca sa nu incurc pe nimeni daca e sa vin cred ca se gaseste si pentru mine loc:)

  • Moderator
Publicat

Da. Cum să nu ne vedem?

Rezervarea e făcută deja. Nu sunt niciun fel de probleme. Cu o săptămână sau două înainte mai trebuie să-i anunţăm acolo pe oameni câte camere single şi câte duble vom avea nevoie.

Ne vedem, că doar nu avem vreun barem al nr. de persoane care trebuie să participe.

:good:

  • 2 săptămâni mai târziu...
Publicat

Sunt retineri din partea membrilor politisti,daca la aceste intalniri participa si politisti de frontiera (membri forum)???

Multumesc ... cu respect

Publicat

Nu, chiar deloc. Dacă eşti interesat şi eşti 100% sigur că mergi înscrie-te pe listă conform modelului de mai sus postat de Marius.

  • Membru
Publicat

Vorbiti intre voi, negociati si hotarati cum vreti sa va cazati! Saptamana viitoare trebuie sa finalizam rezervarea.

  • Apreciez 1
Publicat

1.georgya – 1 pers.din Câmpina - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

2.Marius - 2 pers.din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

3.copman- 1 persoană din Mangalia- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

4.Catalin- 2 pers. din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

5.bogdănel- 1 persoană din Iaşi- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

6.danpin - 2 pers. din Bz- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

7.eduscho - 2 pers. din Bucuresti - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

8.luky - 2 pers. din Craiova - Hotel Excelsior Brasov 29-30.10.2011

9.pindarus-1 persoana din Mangalia-Hotel Excelsior Brasov 29-30.10.2011

  • Moderator
Publicat

Deci conform listei de mai sus vom avea nevoie de patru camere single şi cinci camere duble.

Dacă există colegi care se cunosc între ei şi doresc să împarta camera, o să vă rog să-mi comunicaţi acest lucru, aici sau pe privat, pentru a şti câte camere şi de care trebuie rezervate.

  • Moderator
Publicat

Foarte important!

Cei care veniţi cu maşina sfatul meu este să vă montaţi anvelopele de iarnă. E foarte posibil să avem parte de zăpadă.

Dar cel mai şi cel mai important este să nu uitaţi să vă luaţi la voi costum de baie. Există în Braşov Paradisul Acvatic ce dispune 6 piscine interioare tobogane cu apă, saune, jacuzzi, grotă de relaxare, sală de fitness, teren de fotbal acoperit, teren de volei pe nisip, restaurant şi terase, etc. :naughty:

  • Apreciez 3
Publicat

Este si site pentru cei interesati de preturi etc. paradisulacvatic.ro

Publicat

Există în Braşov Paradisul Acvatic ce dispune 6 piscine interioare tobogane cu apă, saune, jacuzzi, grotă de relaxare, sală de fitness, teren de fotbal acoperit, teren de volei pe nisip, restaurant şi terase, etc. :naughty:

Da. Confirm cele spuse de Cătălin. Am fost acolo de două ori. De precizat că deşi anotimpul este foarte rece se poate face baie afară, în aer liber, una din piscine având apă încălzită. În atache ceva poze.

post-335-0-75012100-1318779709_thumb.jpg

post-335-0-17224300-1318779717_thumb.jpg

  • Membru
Publicat

5 camere duble si 4 single, o data... de doua ori... adjudecat! :beer: Maine!

  • Apreciez 2
  • Moderator
Publicat

Din motive personale obiective ma simt nevoit sa ma retrag de la aceasta intalnire. Am tot amanat luarea acestei decizii sperand ca gasesc o rezolvare insa din pacate nu pot veni.

Lista ramane deci asa:

1.georgya – 1 pers.din Câmpina - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

2.Marius - 2 pers.din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

3.copman- 1 persoană din Mangalia- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

4.Catalin- 2 pers. din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

5.bogdănel- 1 persoană din Iaşi- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

6.eduscho - 2 pers. din Bucuresti - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

7.luky - 2 pers. din Craiova - Hotel Excelsior Brasov 29-30.10.2011

8.pindarus-1 persoana din Mangalia-Hotel Excelsior Brasov 29-30.10.2011

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.