Jump to content
POLITISTI.ro

Intalniri membri politisti.ro


Sunteti de acord ca membrii politisti.ro sa se intalneasca intr-o locatie ?  

160 voturi

  1. 1. Sunteti de acord ca aceste intalniri sa aiba loc ?

    • Da
    • Nu
      0
    • Nu stiu / Nu sunt hotarat
  2. 2. De cate ori ar trebui sa se intalneasca pe an membrii politisti.ro ?

    • Odata pe an
    • De doua ori sau mai mult
  3. 3. In ce perioada a anului ar trebui sa aiba loc acesta intalnire ?

  4. 4. Unde ar trebui sa fie locatia intalnirilor ?

    • In centrul tarii
    • Undeva la munte
    • Undeva la mare
    • In Delta Dunarii


Postare recomandată

  • Moderator
Publicat

1.Marius - 1 pers.din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

2.copman- 1 persoană din Mangalia- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

3.Catalin- 2 pers. din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

4.bogdănel- 1 persoană din Iaşi- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

5. Kayne - 1 pers din Bucuresti - Excelsior - 29-30.10.2011

6. danpin - 2 pers. din Bz- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

7. eduscho - 2 pers. din Bucuresti - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

Publicat

Exista vreo data limita pana la care putem confirma participarea?

Eu nu stiu sigur daca mai pot sa vin. Problema este ca am ramas fara serviciu, prin urmare fara bani. Inca ne asteptam salariile pe august care nu se stie daca vor mai veni, iar contul meu e aproape gol. :(

Cu toate ca mi-as fi dorit foarte mult sa merg si eu, la momentul acesta chiar nu stiu daca mai pot sa vin. :(

  • Membru
Publicat

Nu e nicio problema, mai bine zici ca nu poti sa vi, iar daca o sa poti, rezolvam noi cumva!

  • Apreciez 1
  • Moderator
Publicat

Corect. Ne intereseaza sa stim exact cati paticipanti siguri vom fi.

Daca altii se hotarasc sau isi rezolva problemele mai aproape de data intalnirii, vom vedea cum facem si vom rezolva atunci. Deocamdata ne intereseaza cei care vin sigur.

  • Membru
Publicat

se va mai face ceva ?

trebuie sa stiu ca sa-mi fac alte planuri daca aici nu iese nimic.

  • Moderator
Publicat

Cum sa nu se faca? Vine cine vrea si are placere. Nu trebuie sa fim o suta.

  • Apreciez 1
  • Membru
Publicat

Eti nu poate venii in week-endul 29-30.10.2011, imi pare rau :( :( :(

Publicat

Nici eu nu pot veni . Imi pare rau ! :(

Am luat concediu de odihna de pe 10.10 - 28.10.2011, pe 29.10 incep munca . Initial il pusesem pentru intalnirea de pe 14- 15.10 )

Am vrut zilele astea sa-l schimb, dar nu am reusit . De liber dupa concediu nici nu vor sa auda . Asta este, alta data ! Distractie placuta !

PS - daca cumva reusesc ( sa nu fiu sch II ), poate vin intr-o vizita scurta ( nu am decat 60 km pana la BV. Un mizilic. Timp sa fie) .

Publicat

Leaga si zilele de antena de concediu. ;)

Sunt deja incluse .Am facut toate calculele . Atat a mai ramas. Pacat !

Publicat

Ceilalţi care aţi anunţat că mergeţi vă rugăm să postaţi mai repede confirmarea sau neconfirmarea pentru a se putea face rezervările. coosti ne-ai "ameninţat" că postezi meniul de la Excelsior. :)

  • Membru
Publicat

Meniul e unul variabil, la alegerea voastra, cu regret am pierdut hartia pe care aveam scris meniul, dar este mancare f buna. Deocamdata, vad ca nu prea mai e lumea hotarata!

  • Moderator
Publicat

Costi, de venit o sa venim sigur, atati cat ne strangem. Ca doar nu avem vreo limita minima de atins.

Publicat (modificat)

1.georgya – 1 pers.din Câmpina - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

2.Marius - 1 pers.din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

3.copman- 1 persoană din Mangalia- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

4.Catalin- 2 pers. din Craiova- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

5.bogdănel- 1 persoană din Iaşi- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

6.Kayne - 1 pers din Bucuresti - Excelsior - 29-30.10.2011

7.danpin - 2 pers. din Bz- Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

8.eduscho - 2 pers. din Bucuresti - Hotel Excelsior Braşov 29-30.10.2011

Modificat de georgya
  • Apreciez 1
  • Displace 1
  • Membru
Publicat

In principiu, vin si eu pe 29-30.10.2011, doar ca astept sa vad planificarea pe Octombrie sa nu cumva sa fiu grupa operativa sau ceva de genul. Inca nu stiu daca vin singur sau insotit.

  • Moderator
Publicat

Deci, in principiu, eu zic sa nu uitati ca trebuie luate si zilele de antena. :clip::naughty:

Publicat

E bine ca rezervarea e pentru mai multe persoane decat cele trecute pe lista, pentru ca exista posibilitatea sa ajung si eu. Nu pot sa promit, pt ca nu stiu sigur, dar voi face tot posibilul.

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.