Intalniri membri politisti.ro
Sunteti de acord ca membrii politisti.ro sa se intalneasca intr-o locatie ?
160 voturi
-
1. Sunteti de acord ca aceste intalniri sa aiba loc ?
-
Da
-
Nu0
-
Nu stiu / Nu sunt hotarat
-
-
2. De cate ori ar trebui sa se intalneasca pe an membrii politisti.ro ?
-
Odata pe an
-
De doua ori sau mai mult
-
-
3. In ce perioada a anului ar trebui sa aiba loc acesta intalnire ?
-
Primavara
-
Vara
-
Toamna
-
Iarna
-
-
4. Unde ar trebui sa fie locatia intalnirilor ?
-
In centrul tarii
-
Undeva la munte
-
Undeva la mare
-
In Delta Dunarii
-
- Conectaţi-vă ori înregistraţi-vă pentru a vota în acest sondaj.
-
Activi pe această pagină 0 membri
- Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
Postare recomandată
Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea
Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii
Înregistrare membru
Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!
Înregistrare cont nouAutentificare
Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.
Autentificare în cont