Jump to content
POLITISTI.ro

BbBbBb

Fisa medicala din dosarul pentru admitere

Postare recomandată

cip2000

Ce dioptrii trebuie sa ai pt a fii admis?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

mihaibogdanjigolea

Buna . Am si eu o intrebare. Am o problema la urechea stinga, am facut lupte cind eram in liceu. Vreau sa dau examen pentru agenti in politie 

Am sanse sa trec de fisa medicala?

Link către postare
Marius

Ce fel de probleme?

Link către postare
Samyr

fratele meu a facut 3 convulsii in trecut cam 3 ani de atunci va fii declarat apt sau nu? 

Link către postare
MARIS

Buna ziua! Am si eu o intrebare in legatura cu contravizita medicala de la IPJ. La analizele de sange mi-a iesit glicemia 119, o valoare destul de ridicata, plus ca eram pe stomacul gol. Este vreo sansa sa trec sau voi fi respins?

Link către postare
matte2012

Buna ziua! Am si eu o intrebare in legatura cu contravizita medicala de la IPJ. La analizele de sange mi-a iesit glicemia 119, o valoare destul de ridicata, plus ca eram pe stomacul gol. Este vreo sansa sa trec sau voi fi respins?

Daca nu ai trecuta acea glicemie in fisa medicala, incearca sa o refaci, pentru ca daca rezultatul ei este peste limitele admise de doctorii MAI, te vor pica. Bafta!

Link către postare
RusuAndrei18

Cam ce greutate trebuie sa am pentru inaltimea de1,8 m ?(se calculeaza cumva)

Modificat de RusuAndrei18

Link către postare
Andrei1tap

Buna ziua!Am o problema.Pe fisa medicala de incadrare,pe prima pagina la antecedente personale,patologie etc mi-a completat medicul de familie.Trebuia sau nu?Si daca nu ce pot face?

Link către postare
NeverGiveUp

Andrei1tap, nu cred ca trebuia. Poti lua alta fisa.

RusuAndrei18, cred ca se calculeaza indicele masei corporale, din pacate nu cunosc valoarea maxima admisa.

Link către postare
allen94

Salut, vreau sa ma inscriu la scoala de subofiteri si vreau sa stiu daca este o problema daca am din nastere 2 degete lipite pe jumatate la picior RTEmagicC_Ashton_Kutcher.JPG.JPG

Exact ca in poza, exista sansa sa nu trec vizita medicala?

Link către postare
CristianRadu

Salut , se poate face fisa medicala si dupa psihologic ?

Modificat de CristianRadu

Link către postare
BGeorge

Consultă regulamentul de admitere la școala de poliție și vei afla. 😉

Link către postare
yomax

Buna ziua , am si eu o problema referitor la fisa medicala. Fiica mea s-a inscris la un concurs pentru ocuparea unei functii prin incadrare directa. Este inscrisa si la concursul pentru admiterea la o scoala de agenti cu fisa medicala depusa la IPJ. Am cerut  o copie dupa fisa medicala, am obtinut-o, dar seful centrului medical nu accepta si doreste refacerea tuturor analizelor. Poate sa imi spuna cineva daca exista vreo reglementare care prevede ca trebuie refacuta fisa in conditiile in care analizele sunt facute de mai putin de 6 luni?

Link către postare
Cosmin22

Pot pica medicalul daca am gastrita? am facut analiza cu bariu si mi au dat de acolo o foaie pe care scrie diagnostic gastrita, tot pe aceasta foaie am si stampila nu pe fisa initiala de la MAI. Multumesc anticipat.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.