Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

Samsung Galaxy Note furat

Note2
 Share

Question

Buna:)Sunt din Marghita si am o intrebare importanta.In cazul in care un telefon mobil (Samsung Galaxy Note 2) este furat nu se poate gasi telefonul dupa codul imei?Am toate actele la telefonul meu dar problema e ca telefonul a fost luat de pe internet si nu de la un operator si operatorul (Orange) nu a putut sa faca nimic.Am pus reclamatie la politie dar am pus reclamatia la un politist corupt care nu a facut nimic pentru a gasi telefonul.Am niste prieteni din copilaria mea la "mafia" de la Marghita si ei au inceput sa-l cauta telefonul si au gasit omul care a furat si omul care a adus telefonul la Oradea la magazinul Euroamanet.Am vizitat magazinul dar nu a mai fost acolo telefonul.telefonul a fost furata in Mai.

• Downvote 11

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Poti sa citesti aici  dar probabil ca nu meriti nici un ajutor dupa felul in care ai scris. Cum poti sa zici de politistul ala ca e corupt? De unde stii tu ca nu a facut nimic ca sa ti-l gaseasca? Mai bine ai lasa deoparte apucaturile de mafiot si ai invata sa scri.

• 0

Ia mergi tu la prietenii tai mafioti si plange-te si scuteste-ne pe noi coruptii de analfabetismul tau :slapb:  :doh:

• Upvote 4

• 0
  • Moderator

Subiectul s-a mai discutat si in alte topicuri, dupa cum a indicat si userul razvan0209. Nu incuranjam pe acest forum acuzatiile nefondate si solutiile "la limita legii" pe care unii useri le sugereaza.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.