Jump to content
POLITISTI.ro

Cand vom primi restantele pentru drepturile legale?


Postare recomandată

  • Postări 83
  • Iniţiat
  • Ultima postare

Cele mai multe postări în acest topic

  • dark

    7

  • innuendo

    4

  • user10

    4

  • Xtrem

    3

Publicat

Si-uite-asa, a venit si 30 iulie 2012 si bani de echipament-0 !!!!!

Au fost doar zvonuri ca sa prindem noi chef de munca, munca de vreo 30 de ore pentru unii.:(

  • 2 luni mai târziu...
Publicat

Si vestea senzationala: o sa primim in NOIEMBRIE, 200 lei din norma de echipament pe 2012.Uraaaaa...youpiiiiii.Super tare.Sa va ia gaia, nenorociti patentati si sa vi-i bagati undeva gunoaielor!!!Dupa ce plec va dau in judecata si va cer si chltuielile de judecata tot, ptr. ca M-AM SATURAT.M-AM SATURAT, NU MAI POT, AM AJUNS LA LIMITA SUPORTABILITATII!!!!!

  • Apreciez 1
  • Displace 1
  • Moderator
Publicat

Sa va ia gaia, nenorociti patentati si sa vi-i bagati undeva gunoaielor!!!Dupa ce plec va dau in judecata si va cer si chltuielile de judecata tot, ptr. ca M-AM SATURAT.M-AM SATURAT, NU MAI POT, AM AJUNS LA LIMITA SUPORTABILITATII!!!!!

Toata lumea este nemultumita de faptul ca munca politistilor nu este remunerata pe masura, dar chiar trebuia ca primul tau post pe forum sa fie un asemenea urlet? (daca nu stiai, scrierea cu majuscule inseamna ca tipi la cei care iti citesc mesajul).

Sper ca nick-name-ul tau nu vine de la traian b.

  • Apreciez 1
  • 1 lună mai târziu...
Publicat

Radu Stroe, propus pentru portofoliul Afacerilor Interne, a spus că poliţiştii au salarii mici, iar calitatea vieţii acestora nu se ridică la nivelul muncii pe care o prestează, precizând că îi este "ruşine vizavi de banii de haine şi norma de hrană" şi că speră să le poată acorda aceste sume. Sursa : ziarero.antena3.ro

Publicat

Am mai avut nu cu mult timp in urma un ministrel care la inceput de mandat a dat cu pumnul in masa si a strigat din toti bojocii ca va da pana la sfarsitul anului cel putin 50% din restantele la echipament :emo-box: si iacata ca a plecat si noi tot cu izmenele rupte-n c.. am ramas, ba pe deasupra a fost laudat de catre copypaste ca a fost unul dintre cei mai buni ministrei din liga I Pontanac ! Sa vedeti ce o sa faca cu saracii militari :emo-yessir:

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.