Jump to content
POLITISTI.ro

Divertisment

Recommended Posts

Mi-am propus sa mai descretesc fruntile colegilor nostri si sa mai radem putin deoarece stresul ne omoara zilnic si sa deschid acest nou topic (imi cer scuze daca a deschis si altcineva)

Asadar oricine cunoaste situatii amuzante in care au fost implicati colegii nostri sau chiar noi insine poate posta aici clipuri video, imagini, bancuri, dar nu din cele care sa lezeze profesia sau uniforma de politist.

Spor la treaba!!!:ner::ner::ner:

• Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dan

52

• Eduard

51

• danpin

14

• eduardpsih

13

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O farsa tare...pana te prinde politia...

După ce vizionați clipul de 1.000 de ori puteți admira și dansul.......

Veti fi supusi unui mic test. Exista o singura intrebare, dar aceasta este foarte-foarte importanta!! Nu raspundeti in graba sau la nimereala! Ganditi-va inainte de a raspunde. Raspundeti cinstit!

Posted Images

• 2 weeks later...

:ner:

cred ca m-am uitat de 10 ori la faza asta si tot m-a amuzat de fiecare data, e prea tare, mai ales cu cata pofta rade domnu' :lol:. n-ai cum sa nu razi.

Edited by MarianM
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
SandoKhan

Imaginile de mai sus te pot face sa razi, dar mie mi se pare ca o mama iepuroaica (iepure de vizuina) e disperata sa inlature un eventual pericol pt. puii ei. De aici comportamnetul contra naturii si impotriva oricarui instinct de supravietuire. Sa observam ca si sarpele a realizat de cine e atacat si fuge spre copac, unde se stie, ca iepurii nu prea obisnuiesc sa se catere. :)

Edited by SandoKhan

Corect si afirmatia ta ! Dar de unde stii ca incearca sa inlature pericolul pt. pui sai si nu este un iepure " nebun " .......care are chef de joaca ?

Eu il vad mai curios de reactii adversarului, nu vad " spiritul matern ! " Parerea mea ! :emo-yessir:

Edited by Eduard

2 masini sunt implicate intr-un grav accident de circulatie. Una e condusa de o femeie iar cealalta de un barbat. Ambele masini sunt distruse dar din fericire nimeni nu a fost ranit. Dupa ce s-au tarat afara din masina, femeia spune: “wow, uita-te la masinile noastre!! Sunt distruse! Din fericire, noi nu suntem vatamati. Acesta trebuie sa fie un semn de la Dumnezeu ca noi trebuia sa ne intalnim, sa ne imprietenim si sa traim impreuna in pace pentru restul zilelor noastre.”

Barbatul replica: “sunt complet de acord. Acesta trebuie sa fie un semn de la Dumnezeu!”

Femeia continua: “si uita-te aici, inca un miracol: … masina mea este complet distrusa dar aceasta sticla de vin nu s-a spart! E un semn de la Dumneze care vrea ca noi sa bem vinul si sa celebram destinul nostru….”

Apoi femeia da sticla de vin barbatului.

Barbatul e de acord cu spusele ei, desface sticla si bea jumatate apoi o intinde femeii.

Femeia ia sticla, pune imediat dopul si o o da inapoi barbatului.

Barbatul o intreaba mirat: “nu servesti?”

La care femeia replica: “Nu. Cred ca eu doar voi astepta politia….”

O masina se loveste brutal de o caruta. In urma accidentului calul si

carutasul sunt raniti destul de grav. Politistul vine la fata locului si

vazand calul chinuindu-se, intr-un acces de mila, il impusca. Apoi se

indreapta catre carutas cu pistolul in mana si il intreaba:

- Sunteti ranit?

- Nu, nu! Doamne fereste, nu m-am simtit niciodata asa de bine!...