Jump to content
POLITISTI.ro

Sprijin pentru accesul in aria dedicata politistilor

Administrator

Recommended Posts

user10

Multumesc, bogdanel, nu ma asteptam sa primesc atat de repede! Numai bine!

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Marius

55

• Bogdanel

23

• danpin

20

• coosstti

17

Top Posters In This Topic

Popular Posts

În dreapta sus, dai click pe pictograma pentru mesaje personale (plic) după care pe butonul "Scrie mesaj nou". În fereastra care se deschide trebuie

@RedPitbull Tu trebuie să confirmi un user ca fiind poliţist pe topicul aici postează doar cei care doresc acces în aria privată.

Credeti ca ar strica niste propozitii, cu subiect si predicat?

Posted Images

Caut un coleg din cadrul I.G.P.F.- P.P.F.Aeroportuare, care sa-mi faciliteze accesul in sectiunea privata.Eu sunt din Targu Mures.

sirwilliam

Caut un coleg din cadrul IJPF Vaslui. MULTUMESC ANTICIPAT :emo-yessir:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Membru

Vreau si eu acces in sectiunea privata.... ceva elevi de la campina, promotia 2012 care au acces cum pot gasi ?

• 2 weeks later...

Salutare, vreau si eu sa am acces in sectiunea privata adresata politistilor.

Sunt elev in promotia 2011 la scoala de agenti de politie.

Multumesc.

Eduard

Mari tot esti coleg de ... cu bogdanel .

Roaga-l pe el frumos sa te recomande la Administrator si se rezolva .El are acces in aria privata .

Edited by Eduard

Sacalul de ce nu verifici Member Map? Vad ca deja ti-ai punctat locatia. Nu l-ai vazut pe colegul voaidas acolo? Trimite-i un mesaj personal.

Edited by copman
  • Membru

Pot primi si eu acces in aria privata ? Sunt elev la Scoala de Agenti de Politie "Vasile Lascar" Campinia - promotia 2012.

Va multumesc!

allyyys25 , te rog sa intervii si pentru mine sa intru pe "sectiunea privata a politistilor" Lucrez la pol. mun. BT, proximitate.

saritabonita

Ma numesc Feraru Romeo,sunt din Galati sunt politist in cadrul I.J.P.F.Galati.As vrea sa stiu daca ma cunoaste careva deoarece as dori sa pot avea acces la forumul politistilor la sectiunea politistilor.Va multumesc.

• Administrator
Administrator

Pentru a obtine accesul acolo trebuie sa ne asiguram ca esti politist. Citeste te rog cu atentie aici:

Iar daca nu ai gasit aici pe forum un coleg ce are deja acces si care sa te ajute, te rog trimite-mi un mesaj privat in care sa-mi spui cateva date generale despre tine, astfel incat sa ma conving ca esti politist (numele, scoala absolvita, experineta profesionala etc). Nu ma intereseaza date cu caracter personal (data nasterii, cod numeric, etc), deci nu-mi trimite astfel de date.

Numai bine.

• Marius locked this topic
  • Marius unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.