Jump to content
POLITISTI.ro

Sprijin pentru accesul in aria dedicata politistilor

Administrator

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Marius

55

• Bogdanel

23

• danpin

20

• coosstti

17

Top Posters In This Topic

Popular Posts

În dreapta sus, dai click pe pictograma pentru mesaje personale (plic) după care pe butonul "Scrie mesaj nou". În fereastra care se deschide trebuie

@RedPitbull Tu trebuie să confirmi un user ca fiind poliţist pe topicul aici postează doar cei care doresc acces în aria privată.

Credeti ca ar strica niste propozitii, cu subiect si predicat?

Posted Images

EgoSumLex

solicit acces in aria privata. un coleg de la ipj dolj care ma cunoaste. lucrez in cadrul SPOP , la PP Scaesti - ag. pr. Gheorghe Cristian

Edited by EgoSumLex

Lucrez la politia Municipiului Hunedoara din anul 1991 si as dori si eu acces in aria dedicata politistilor. va rog ajutati-ma. Va multumesc anticipat

agntprinc

agent principal petcu tudor ( loc. Bobicesti, jud.Olt.). as dori si eu sa obtin acces in aria destinata politistilor.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Cristi D

salutare...e cineva de la IPJ CS pe aici? sau care a terminat Academia in 2009 si poate sa ma ateste si pe mine? :D

• Upvote 1
  • Downvote 1
reverashu

Salut..elev Campina promotia 2011 . Doresc acces la Sectiunea Privata . Colegul meu de clasa, userul "bogdanel" poate confirma ce-am scris mai sus ! Multumesc

Buna, solicit si eu acces in zona dedicata politistilor.

Mentionez faptul ca sunt elev la Scoala de Agenti de Politie ” Vasile Lascar”, Campina, promotia 2012, in clasa 113- diriginte Cms. Pana Gianin.

de la ipj dolj.negrila.este cineva?

adaM.sunt politist.promotia dec.2005.am fost la detasamentul 4 clasa 413 comandant pana.il consider un om de nota 10.cred ca e bine fata de alti gen balauru.sile

Am solicitat sprijin userului jully2009 ptr a ma propune ptr acces in aria dedicata politistilor. Sper ca va avea timp si va posta aici un mesaj de confirmare. Sunt de la SPCLEP. Daca mai e cineva din Pitesti cu +, rog sa ma acceseze. Un Paste fericit tuturor!

Este cineva din anul 1 Sc. de Ag. de Pol. CJ? sau probabil din cadrul S4 Cluj-N,unde am desfasurat stagiul de practica? Multumesc

Buna, sunt politist in Bistrita si doresc acces. Initialele numelui si prenumelui sunt LIR. Poate, poate.

Multumesc

Poate ma recunoaste cineva dupa masina.

• Marius locked this topic
  • Marius unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.