Jump to content
POLITISTI.ro
IacobescuuRamona

AudiQ7

Recommended Posts

IacobescuuRamona

Vand AudiQ7,an fabricatie 2011,500 CP,viteza max 250,acceleratie 0-100 km/h 5.5 s,stare excelenta!

PRET: 95 000 euro,pentru mai multe detalii va rog sa utilizati mesageria privata sau acest topic!

• Upvote 3
  • Downvote 15

Horia

Cred că sigur găsești client pe acest website. :)

Primul venit - primul servit, nu-i așa? :naughty:

După ce primim restanțele bănești privind norma de echipare, va fi bătaie pe mașina asta.

Baftă la vânzare! :))

• Upvote 6

IacobescuuRamona

Eu vreau sa scap cat mai repede de ea. :pfft:

Am mai dat ceva anunturi in ziare si site-uri specializate. Sa speram ca se va gasi cineva...

Oricum,pretul e negociabil,nu e batut in cuie.

• Downvote 1

radian

...o sa facem o brigada.. :)) ..poate facem "chischireii"!!!...o fi pe bune...dar am ras copios!!..VANZARE BUNA!!

• Upvote 2

IacobescuuRamona

Multumesc radian! :emo-yessir:

• Downvote 1

maxu08

ai gasit locul potrivit pentru un asemenea anunt. daca nu se vinde aici atunci nu se va vinde niciodata :))

you made my day :)

• Upvote 2

IacobescuuRamona

maxu08,e important ca cnv sa dea de informatia asta,poate aveti cunostinte care o doresc...pretul uneia nou-noute sare de 100 mii,eu pot lasa din pret. Din pacate,nu se poate da pe bucati! :naughty:

E buna pentru drumurile din Romania si chiar arata bine...nu stiu daca e o masina pe placul tuturor,dar mie mi-a placut.

maxu08

ca sa fiu explicit, cei care frecventeaza acest forum sunt politisti cu salarii de 500-1500 ron. iti dai seama ca nu se incadreaza intre posesorii de q7.

in plus, daca unul si-ar lua asa masina, dga ar fi la usa lor inainte sa puna alarma la masina :))

intelegi de ce atittea ironii? cui sa dea vestea mai departe? interlopilor pe care ii aresteaza? ma rog, ar fi o idee- " culcat! sunteti arestat! btw, nu vreti sa cumparati un q7, ca stiu pe cineva care face o reducere de 5.000 euro" :))

• Upvote 5

radian

..Ramona...dupa ce scapi de monstru'asta...te bagi cu noi..la noul logan. :naughty: ..???

• Upvote 1

IacobescuuRamona

Hai ca sunteti draguti! :P

Nu ma supara deloc glumele,dar masina tot trebuie vanduta.

Marius
post-1-0-45754100-1355957882_thumb.gif
  • Upvote 4

IacobescuuRamona

radian,eu am facut scoala de soferi cu o masina egala valoric cu loganul,deci nu am pretentii.:P

Marius,ce imagine ai vrut sa postezi? nu merge link-ul...

Catalin

Câteva poze nu postezi aici?

Ştii ce se spune, că o imagine face cât o mie de cuvinte.

Octavian

La combinatii te bagi? :D

IacobescuuRamona

Ofer doar pe privat,dar cu conditia ca persoana respectiva sa fie interesata in cumparare,nu sa se uite la ea ca la o piesa de muzeu,ca nu pentru asta am postat detalii. Am si mentionat mai sus asta (pozele intra in capitolul "detalii").

Edited by IacobescuuRamona
  • Upvote 1

Elvis

Ramona trebuia sa postezi la sectiunea bancuri.

Am ras cu lacrimi!

• Upvote 2
  • Downvote 1

ionut72

Ramona, pune o poza cu talonul (sa vedem cine vinde) daca nu vrei cu masina, ca eu am o vaga banuiala.....

PS. Fara suparare!!

• Upvote 1

Motoboom
:)) 95 ooo ? in viata asta nu-i strang! Bine, poate cu restantele pe echipament ma apropii..... Edited by eti

Dan

PRET: 95 000 euro,pentru mai multe detalii va rog sa utilizati mesageria privata sau acest topic!

Nu ceri cam mult ? Pe un site specializat, am găsit un Q7, din 2011, 3000 cm3, diesel, varianta full la prețul de 41.800 euro. Nu vreau să te superi pe mine, dar prețul este cam exagerat (nu mi-aș permite așa ceva vreodată în viața mea), părerea mea. Sau este vorba de aceeași mașină cumva ?

Edited by Dan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

domnisoara
:)):)) :)) hey nu-i prost ala care cere ..e prost ala care da...nu va suparat dar asa se spune...nu?
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Cercetare

De banii astia iti cuperi doua evo9 direct din "Japan" :))

Succes in vanzare!

BGeorge

Daca ar avea cineva atatia bani, sunt sigur ca si-ar lua un Q7 nou pentru ca il va configura dupa bunul plac.

De curiozitate am configurat un Q7 4.2l si cu niste dotari, zic eu de fita, am iesit undeva la 90000.

Second hand gasesti din 2012 motor de 4.2l la 55000.

Stiu, tu imi vei spune acum ca al tau e 6.0l v12..are 500hp, dar oare daca vrei Q7 nu iti ajung 340hp la 2.5t si drumurile din Romania?

Edited by BGeorge
  • Downvote 1

ionut72

Lasati fata sa viseze!!! dar cu anuntul asta si-a dat cu stangu-n dreptul, a vrut si ea sa faca "valuri " pe aici, parerea mea. Nu fi suparata Ramona, asa sunt politistii invidiosi si rautaciosi

• Upvote 3
  • Downvote 1

cipri83

Probabil o sa il cumpere Petre Toba sau Lupu Rednic daca isi fac cont pe acest site...pt ca nu cred ca cineva de pe aici se gandeste la un Q7,atata timp cat se gandeste la drepturile privind norma de echipament care nu este achitata!

Edited by cipri83

Elvis

Nu cred cipri83, pasionat de Q-uri este Fatuloiu,, cumpara" cate doua o data!

Sa-i dau numarul de telefon lui Ramona.......... sa nu il dau...........

Edited by Elvis

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Motoboom
      By Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• CITADELA
      By CITADELA
      Se vinde 1 bucata camera video JVC Everio cu hard disk de 30GB sau card de memorie, model GZ-MG130U, Made in Japan, zoom optic 34x, zoom digital 800x, capacitate de filmare de la 7h la 37h in functie de rezolutie, in stare optica si functionala ireprosabila. A fost utilizata in regim de filmare pentru familie, fara sa fie supusa unor abuzuri mecanice sau functionale excesive. Se da impreuna cu cablurile aferente, telecomanda, incarcator si gentuta. O sa caut si instructiunile, pe care in acest moment nu le gasesc, dar care oricum se pot descarca de pe net. Acumulatorul este Li-Ion de 730mAh si se afla in stare buna (estimez la 80% din capacitate). Este compacta, un pic mai mare decat un aparat foto.
      detalii aici
      Detalii in PM. Nu doresc schimburi si nici nu fac rezervari, primul venit, primul servit !
      Pret fix 190 euro

• CITADELA
      By CITADELA
      Vand vesta antiglont personala, nivel IIIA, marimea LARGE, valabilitate inclusiv 2011 (despre folosirea ei ulterioara, vezi posturile anterioare), formata din urmatoarele panouri:
      spate cu acoperirea zonei laterale
      fata
      trauma plate
      2X minipanouri pentru umeri.
      Husa este in stare buna, desi se vede clar ca a fost purtata ceva vreme, cu panouri velcro (arici) pe fata si spate pentru ecusoane, embleme etc. Nu este ciuruita si sper ca si viitorul proprietar sa aiba acelasi noroc
      Si eu am cumparat-o second-hand, in urma cu aprox. 3 ani. Acum o sa-mi iau una noua.
      Pretul informativ este de 600 RON (detalii si negocieri pe PM)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.