Jump to content
POLITISTI.ro

AudiQ7

IacobescuuRamona
 Share

Recommended Posts

Vand AudiQ7,an fabricatie 2011,500 CP,viteza max 250,acceleratie 0-100 km/h 5.5 s,stare excelenta!

PRET: 95 000 euro,pentru mai multe detalii va rog sa utilizati mesageria privata sau acest topic!

• Upvote 3
  • Downvote 15

Cred că sigur găsești client pe acest website. :)

Primul venit - primul servit, nu-i așa? :naughty:

După ce primim restanțele bănești privind norma de echipare, va fi bătaie pe mașina asta.

Baftă la vânzare! :))

• Upvote 6

Eu vreau sa scap cat mai repede de ea. :pfft:

Am mai dat ceva anunturi in ziare si site-uri specializate. Sa speram ca se va gasi cineva...

Oricum,pretul e negociabil,nu e batut in cuie.

• Downvote 1

...o sa facem o brigada.. :)) ..poate facem "chischireii"!!!...o fi pe bune...dar am ras copios!!..VANZARE BUNA!!

• Upvote 2

maxu08,e important ca cnv sa dea de informatia asta,poate aveti cunostinte care o doresc...pretul uneia nou-noute sare de 100 mii,eu pot lasa din pret. Din pacate,nu se poate da pe bucati! :naughty:

E buna pentru drumurile din Romania si chiar arata bine...nu stiu daca e o masina pe placul tuturor,dar mie mi-a placut.

ca sa fiu explicit, cei care frecventeaza acest forum sunt politisti cu salarii de 500-1500 ron. iti dai seama ca nu se incadreaza intre posesorii de q7.

in plus, daca unul si-ar lua asa masina, dga ar fi la usa lor inainte sa puna alarma la masina :))

intelegi de ce atittea ironii? cui sa dea vestea mai departe? interlopilor pe care ii aresteaza? ma rog, ar fi o idee- " culcat! sunteti arestat! btw, nu vreti sa cumparati un q7, ca stiu pe cineva care face o reducere de 5.000 euro" :))

• Upvote 5

radian,eu am facut scoala de soferi cu o masina egala valoric cu loganul,deci nu am pretentii.:P

Marius,ce imagine ai vrut sa postezi? nu merge link-ul...

Ofer doar pe privat,dar cu conditia ca persoana respectiva sa fie interesata in cumparare,nu sa se uite la ea ca la o piesa de muzeu,ca nu pentru asta am postat detalii. Am si mentionat mai sus asta (pozele intra in capitolul "detalii").

Edited by IacobescuuRamona
  • Upvote 1

Ramona, pune o poza cu talonul (sa vedem cine vinde) daca nu vrei cu masina, ca eu am o vaga banuiala.....

PS. Fara suparare!!

• Upvote 1

• Membru
:)) 95 ooo ? in viata asta nu-i strang! Bine, poate cu restantele pe echipament ma apropii..... Edited by eti

PRET: 95 000 euro,pentru mai multe detalii va rog sa utilizati mesageria privata sau acest topic!

Nu ceri cam mult ? Pe un site specializat, am găsit un Q7, din 2011, 3000 cm3, diesel, varianta full la prețul de 41.800 euro. Nu vreau să te superi pe mine, dar prețul este cam exagerat (nu mi-aș permite așa ceva vreodată în viața mea), părerea mea. Sau este vorba de aceeași mașină cumva ?

Edited by Dan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

• Membru

Daca ar avea cineva atatia bani, sunt sigur ca si-ar lua un Q7 nou pentru ca il va configura dupa bunul plac.

De curiozitate am configurat un Q7 4.2l si cu niste dotari, zic eu de fita, am iesit undeva la 90000.

Second hand gasesti din 2012 motor de 4.2l la 55000.

Stiu, tu imi vei spune acum ca al tau e 6.0l v12..are 500hp, dar oare daca vrei Q7 nu iti ajung 340hp la 2.5t si drumurile din Romania?

Edited by BGeorge
  • Downvote 1

Lasati fata sa viseze!!! dar cu anuntul asta si-a dat cu stangu-n dreptul, a vrut si ea sa faca "valuri " pe aici, parerea mea. Nu fi suparata Ramona, asa sunt politistii invidiosi si rautaciosi

• Upvote 3
  • Downvote 1

• Membru

Probabil o sa il cumpere Petre Toba sau Lupu Rednic daca isi fac cont pe acest site...pt ca nu cred ca cineva de pe aici se gandeste la un Q7,atata timp cat se gandeste la drepturile privind norma de echipament care nu este achitata!

Edited by cipri83

Nu cred cipri83, pasionat de Q-uri este Fatuloiu,, cumpara" cate doua o data!

Sa-i dau numarul de telefon lui Ramona.......... sa nu il dau...........

Edited by Elvis

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.