Jump to content
POLITISTI.ro

Mihai040

Vizita medicală

Recommended Posts

Mihai040

Cum trebuie să stai cu dentiţia ?

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Marius

Nu trebuie să ai lipsuri.

Dau

Nu-i nicio problema daca mai ai carii. Poti sa ai si dinti scosi dar nu pe cei din fata. Nu-ti zice nimeni nimic daca ai o masea scoasa dar in rest dantura sa fie in regula.

Mihai040

Mulţumesc !

Am să vă mai intreb ceva (ca sa nu mai deschid un nou topic): Cand eram mic (vreo 5 ani), m-am oparit cu apa fierbinte (foarte) la mana stangă, iar acum mi-a ramas o cicatrice de vreo 3 cm. Există probleme ?

Catalin

E foarte greu ca cineva de aici să-ți poată da un răspuns într-o astfel de problemă/nelămurire. Numai medicul de la inspectoratul județean poate spune cu certitudine. Mergi acolo și vei afla ceva sigur.

• Upvote 1

Mihai040

La medical poti lua si apt limitat ?

La Şcoala de Poliţie Cluj, te pune să decalotezi ? O să-ti dea inapt dacă nu poţi (ai fimoză) ?

kocolinos

@mihai040

Ce varsta ai?

Mihai040

De ce?

kocolinos

Pai presupunand ca vrei sa dai la Scoala de Polite,asta insemnand minim 18 ani si ai fimoza mi se pare cam aiurea,adica pana acum ce ai pazit...dar ma rog este doar parerea mea

Marius

Probabil e puțin cam întârziat, pentru că din ce îmi amintesc, dosarele și examinările medicale pentru concursul de admitere în instituțiile de învățământ ale poliției au fost încheiate de ceva vreme.

Horia

La Şcoala de Poliţie Cluj, te pune să decalotezi ? O să-ti dea inapt dacă nu poţi (ai fimoză) ?

Nu te pune pe tine, te obligă să o bagi într-un dispozitiv special (un fel de menghină), iar una dintre asistente o face pentru tine. :faint:

• Upvote 4

kocolinos

@Horia

Daca se intampla sa nu lucreze asistenta in ziua respectiva si sa fie un asistent?Decaloteaza amandoi sau cine? :wub:

• Upvote 2

Mihai040

Eu întreb una, voi spuneţi alta... Lăsaţi-o baltă dacă nu sunteţi serioşi şi siguri pe voi.

Catalin

Da. Te pune și da, poți fi respins.

Mihai040

Sursa ?

georgya

Nu te supara, dar nu ti se pare ca pui intrebari mult prea prostesti? Nu trebuie sa ai probleme de niciun fel, ce nu ti-e clar?

Mihai040

Depinde ce înţelegi tu prin probleme. Nu ţi-am spus să-mi răspunzi la întrebări.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Catalin

Am impresia că ești cam încet la minte, așa că nu trebuie să te mai consumi. Chiar dacă vei trece de examenul medical, oricum vei pica la celelalte. Întrebi obsesiv același lucru, deși ți s-a răspuns. Ba mai mult ai și tupeul să-i iei la rost pe cei ce îți răspund ... dorești să-ți răspundă doar cei care au acordul tău? Chiar nu realizezi ce spui? Scuză-mă că ți-o spun atât de direct și fără menajamente, dar e bine să te orientezi către alte domenii.

• Upvote 3

Mihai040

Sunt încet la minte pentru că ţi-am cerut sursa ? (dovada). Ţi-am cerut asta pentru că am întrebat doi elevi care au terminat anul ăsta şi au spus că nici n-au decalotat când au intrat.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Catalin

Du-te la doctor! Și acolo vei afla cu certitudine, fără a mai fi nevoie să pui întrebări prostești în stânga și-n dreapta.

Mihai040

Păi aşa ar fi trebuit să-mi spui din prima dacă nu eşti sigur.

• Downvote 3

georgya

:ner: :ner: :ner:

Dianna

Dar ce cauti pe aici, Mihai???

Catalin

Mihăiță, caută-l pe doctorul Ciomu și te rezolvă imediat. Are experiență și se pricepe, nu are rost să pierzi vremea cu noi pe aici.

• Upvote 1