Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
Sign in to follow this  
Laurentiu001

Zidaru ma fura pa control mental ce infractiue e asta ?

Question

Laurentiu001

Tocmai ce am scos din tiparnita acest clip .Sper sa nu primesc restrictie pe acest forum ,al indragesc tare mult .Cum spune si titlul chiar daca pare aiurea doresc sa stiu unde se incadreaza o infractiune de acest fel...

• Upvote 1
  • Downvote 12

Recommended Posts

• 0
cosmin86

hmmmm... e romania. ce sa te mire?!

Edited by cosmin86
  • Downvote 4

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
Catalin

Litigiul dintre tine și individul respectiv, NU este de natură penală, ci civilă. Deci Poliția NU te poate ajuta cu nimic, trebuie să-l dai în judecată pe cale civilă. Clipurile pe care le faci și le tot postezi pe aici, dau o altă impresie decât cea pe care ți-ai dori-o tu.

Că ăla cheltuia banii pe centură sau îi dona pentru a salva balenele, nu are nici cea mai mică relevanță. E treaba lui cum își chealtuia banii.

Ai încheiat vreun contract de prestări servicii cu el?

Ai depus până acum vreo plângere la protecția consumatorului pentru a reclama calitatea lucrărilor efectuate?

Întradevăr, dacă vei continua în acest mod, cu astfel de mizerii, activitatea ta pe acest forum va fi efemeră. Aici nu este un website unde să se primească reclamații sau unde să se posteze astfel de aberații. Dacă ai nelămuriri, întreabă, dar o poți face serios și fără astfel de clipuri jenante specifice celor cu probleme de altă natură.

• 0
teolucian63

Laurentiu001, tie cum iti suna titlul topicului " zidaru ma fura pa control mental..."? Doar nu e ala cu flacara violeta al lui Base, Aliodor Manolea... Eu cel putin pe mobil nu pot viziona nici un clip, asa ca din moment ce nu detaliezi, nu stiu despre ce e vorba!

• 0
Laurentiu001

Un moderator daca se poate sa ajute la corectare titlu topic...

Ies la o plimbare pe afara , am nevoie de relaxare mentala...:)

Titlul ar trebui sa sune ceva de genul***** Zidarul ma contrala prin sugestii mentale, ce tip de infractiune este asta ? ****

• 0
Catalin

Sincer, câți ani ai?

• 0
maxu08

oh my God!! atit pot spune !

• 0
bozo

Sper sa nu il banati, ma amuza rau de tot :ner:

• Upvote 1

• 0
teolucian63

Sincer, nu mi-o lua in nume de rau, dar "zidaru" e zidar sau un nume conspirativ? Daca doresti sa te ajute cineva, te rog mergi la adresa asta din Bucuresti-Soseaua Berceni nr.10,sector 4, gasesti sigur pe cineva care te va ajuta! Succes!

• Upvote 1

• 0
sheriffu

ai incercat la dan diaconescu?

• Upvote 1

• 0
Catalin

oh my God!! atit pot spune !

Maxu gândește-te cam prin ce trec și cu ce se confruntă zilnic colegii noștri de la relații cu publicul. Câtă răbdare și stăpânire de sine trebuie să aibă când astfel de cetățeni se prezintă pentru a-și spune și vărsa năduful. ;)

• 0
danpin

omul si-a facut deja serial... acum zappez in episodul ala cu "zidarul s-a stabilit in Cluj" :D

• 0
teolucian63

Catalin, nu toti cei de la relatii cu publicul "iau in piept" asemenea specimene, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar majoritatea prefera sa-i paseze celor de la grupa operativa...mai degraba au contact cu acestia, ofiterii de serviciu de la sectii.

• 0
eduardpsih

Laurentiu, incearca sa-ti masori gradul de sugestibilitate pe o scala de sugestibilitate specifica, profesionala, valida si fidela. In functie de rezultat iti vei da seama la ce inaltime sa tii mana dominanta astfel incat privind la ea un timp mai scurt sau mai lung sa simti cele mai placute senzatii si sa constati ca tot ceea ce spune zidarul sunt povestile sale zilnice pe care le ia cu el la munca pentru a-i creea senzatia ca timpul trece mai usor si activitatea sa ii da satisfactii. Apoi muta senzatiile traite in mana cealalta si observa daca si ea se comporta la fel. Odata cu relaxarea mentala te poti relaxa si fizic si vei putea observa daca exista diferente intre constiinta, constienta si cunostinte si ii vei explica acest lucru zidarului raspunzand sugestiilor lui mentale prin jocuri paradoxale care vor culmina asteptarile amandurora. Sau....dupa ce termini plimbarea de relaxare te cazezi la un hotel pana ce pleaca zidarul. Si uite asa sugestia devine infractiune! Noroc ca dinamo a luat supercupa.

• Downvote 1

• 0
danpin
:wacko::blink:

• 0
Marius

Laurentiu001 cred ca trebuie sa faci ceva in legatura cu "controlul mental". Posibil sa existe ceva probleme la mansarda.

• Upvote 1

• 0
reddog

@eduardpsih

Evident,si alegerea unui nick pe un forum poate spune ceva despre persoana respectiva,in multe cazuri,dar nu obligatoriu.

Din nick-ul dumneavoastra inteleg ca sunteti,ori absolvent de psihologie,ori simpatizant al acestei stiinte...

Pareti un om inteligent dar uneori greu de inteles, intelegem cu totii ca psihollgia e grea dar sunt multi politisti care sunt sunt buni psihologi fara sa fi facut vreo facultate,asta se cheama psihologia simtului comun,cu alte cuvinte experienta de viata si intelelepciunea venita odata cu varsta.

Nu vreau sa ma pronunt in ceea ce va priveste,profesional vorbind,dar vreau sa va spun ca Dinamo se scrie cu majuscula.

Daca ati studiat psihologia sau doar sunteti pasionat de aceasta stiinta va doresc sa va folositi calitatile in slujba justitiei.

Faptele vorbesc pentru un om.

Toae cele bune,de la malul Marii Negre!

• Upvote 1

• 0
VladM

Red, daca domnul e psiholog(sau un om sanatos la cap) e cat se poate de constient ca n-are cum sa lamureasca acest individ prin asemenea adresare. E e o chichita...

Va pierdeti timpul cu asta.

• 0
eduardpsih

Red, la ora cand am scris acest post eram in pat si am facut-o de pe telefon. Crede-ma ca mi-am dat seama ca trebuia sa scriu cu litera mare(majuscula) dar mi-a fost lene sa ma mai intorc cateva spatii, sa sterg, sa setez literele mari, sa scriu o singura litera, sa revin la cele mici si sa continui, asa ca am dus mesajul pana la capat mai ales ca am fost atentionat ca memoria telefonului este plina. Am sa fiu mai atent data viitoare si am sa tin cont de sugestia si critica ta, fara sa ma aventurez sa fac o analiza de continut postarilor tale. Gandirea umana este una holistica. Ma bucur ca ai citit postarea chiar daca nu iti era adresata.

VladM, multumesc pentru sprijin si ai toata consideratia mea.

Sa-l lasam pe Laurentiu sa desluseasca chichitele mesajului care i-a fost adresat.

• 0
teolucian63

Eduardpsih, dar nu mai bine se duce Laurentiu la adresa pe care i-am sugerat-o, ca persoana de acolo sa-i explice cum sa scape de controlul mental la care e supus si îi explica si chichitele mesajului tau? ;)

• 0
eduardpsih

De acum baiatul are de ales. Mai sunt solutii dar le va gasi si singur, meditand la senzatiile oferite de privitul intens al mainii dominante. :doh:

• 0
Laurentiu001

Multumesc pentru invitatii ,sfaturi din pacate dupa ce invinuitul a testat pe mine toate tipurile de tepuiala ,situatia financiara ma obliga la meditatie, deasemenea medicul imi recomanda acces limitat la internet, tinand cont de toate aceste sfaturi m-am axat pe ultimul raspuns din acest topic iar dupa meditatii intense am decis sa fac inca un episod +++++ HIPNOZA MENTALA CU CAZANU DA APA CALDA +++++LANSARE AUGUST - SEPTEMBRIE 2012....

Ps.....Bine ca a folosit cazanu de apa calda ca daca folosea capacu de toaleta banuiesc ca ma tepuia mai rau.

Deasemenea orice donatie in caramizi ,scanduri , etc .... este binevenita .

• Downvote 7

• 0
maxu08
:doh: nu ma tin nervii sa spun mai multe

• 0
Laurentiu001

Zidarul Ordinar revine cu un nou episod pa Control Mental

Un Lautar care lucra ca zidar prin Spania s-a intors in Romania foloseste tehnici Hipnotice de control mental,

Nu ai place munca el face doar Hipnoza...Poveste reala acest clip arata cum o persoana foloseste

diferite tehnici de control mental pentru a induce o stare de hipnoza in scopul obtineri de diferite foloase materiale

• Downvote 7

• 0
serhente Garcia

nu te supara, nu sti cumva cit e ceasul, ca vad o foame de n-am unde sa dorm la noapte?

pot sa-ti recomand sa chemi militia sa te impuste, sa nu mori de foame ?

il baneaza cineva pe "amicul", ii trag eu 2 gloante de avertisment, in cap, sau vorba proaspat raposatului "capitan lupoi" de la revolutie, trasoare de manevra ...

• Upvote 1
  • Downvote 1

• 0
Laurentiu001

Sunt probleme cu sunetul , o sa caut alta pagina care sa nu faca probleme din astea :doh:

Revin... :naughty:

• Downvote 7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.