Jump to content
POLITISTI.ro
Bratyyyms13

Elevii de la campina!

Recommended Posts

Bratyyyms13

.....Sunt elev al promotiei 2010 august, si as vrea sa stiu ce se aude acolo sus, ne tin si pe noi pe margine cateva luni?........se aud tot felul de zvonuri.......care stie ceva sigur sau na .....orice....?...ms.

Catalin

Când terminați și ar trebui să fiți repartizați către județe?

Bratyyyms13

faza e ca noi ar trebui sa terminam pe 21 iulie

...atunci avem juramantul......si na in aceeasi zi si repartitia.....da eu stiu ...se tot aude ca ne tin pana in decembrie ...u ce stii?...

Catalin

Nu am auzit până în prezent de vreo intenție de amânare. Dar nu este exclusă o astfel de ipoteză din moment ce ăștia nu știu cum să ne taie cât mai mult din salarii.

Am să mă interesez pe la MRU să văd dacă ei au auzit ceva și am să postez aici imediat, dacă aflu ceva.

Bratyyyms13

....Ms!......asa cred si eu!....Multi merg pe ideea asta,ca daca nu au bani nici pt salariile voastre,dar mai ales ca sa ne scoata pe noi!.......Oricum ms mult si astept replay-ul tau!....O zi faina si racoroasa!

Nightwolf

Cati sunteti in promotie??

Bratyyyms13

905.......cu tot cu rromi!...dar avand in vedere ca au data afara 28 pentru ca nu si-au luat examenele.......mai putini cu 28...:D.....

Elvis

O sa primiti repartitie imediat cum terminati scoala.

Sa nu va ia fata cei care vin de la frontiera.

Oricum o sa mergeti la posturile de politie.

Bratyyyms13

...sper sa fie asa cum spui tu.......:)

ignatel71

Imediat dupa absolvire urmeaza repartitia. Noi va asteptam ca pe pita calda!!!

Bratyyyms13

Ma crezi ca si eu as vrea sa fie asa dar uite ca ....exista un precedent cu amanarea...deci nu stiu ce sa cred......vreau sa incep frate sa lucrez ca na ......de asta am dat aici.....chiar daca stiu ca va fi cu totul diferit de ceea ce imi doresc eu ...dar ..asta e ..merem inainte...:D

Catalin

Colegule m-am interesat astăzi și îți pot spune cu certitudine doar faptul că până la momentul actual, în teritoriu la insprectoratele județene, nu s-a anunțat nimic despre o eventuală amânare. Deci totul ar trebui să decurgă normal.

Dacă vine ceva și aflu am să revin cu un post.

dunelu

Noi ne dorim ca voi sa fiti repartizati imediat ce terminati si sa acoperiti o parte din lipsa acuta de personal din Politia romana. Bafta !

Bratyyyms13

Ms Catalin,esti un coleg pe cinste!....Cine stie poate o sa fim colegi:)....ms si astept:D......

Bratyyyms13

.......Cine a mai auzit ceva?.........:D

Marius

Iti pot spune cu siguranta ca in perioada 21.06.2010 - 16.07.2010 veti efectua un stagiu de practica.

Bratyyyms13

sunt deja la scoala pt ca acm am de dat examenele finale!.....app felicitari celor de la D.P.I.R.timis care au castigat "CUPA ECHIPELOR SPECIALE DE INTERVENTIE DE LA CAMPINA"....1-MA EDITIE!

Bratyyyms13

academia a inceput examenele ...noi campina terminam?........sa fim legati de ei sau pe noi ne mai pot amana?....

dunelu

905.......cu tot cu rromi!...dar avand in vedere ca au data afara 28 pentru ca nu si-au luat examenele.......mai putini cu 28...:D.....

S-a schimbat ceva in scoli .Pe vremuri se spunea ca politist repetent si rata innecata n-ai sa vezi niciodata !

Ispy

S-a schimbat ceva in scoli .Pe vremuri se spunea ca politist repetent si rata innecata n-ai sa vezi niciodata !

eu o stiam pe aceea cu "Dormi elevule in pace, scoala politist te face", dar de prin 2005 cand am intrat eu in scoala am vazut schimbari.

avam

Salut!, s-au schimbat multe acum poţi vedea şi poliţişti repetenţi chiar şi raţă înnecată. Ce vrei la noi dictonul"festina lente" are doar două viteze: una înainte şi una înapoi!, Cum spunea un profesor drag mie:" de două ori într-un loc şi încă odată la mijloc".

Bratyyyms13

....acm daca nu ti-ai luat un ex.mai ai dreptul la o reevaluare dupa daca nu o iei esti indepartat de la cursuri........asa spune "inaltimea SA domnul chestor de politie "..........:-j

bendar

Ce examene? Eu stiu ca la voi e ca la postliceala. Dai lucrari si se face media generala la fiecare materie.

Marius

De unde stii tu treburile astea? Inteleg ca vrei sa te umflii-n pene ca esti student la ADP? Daca de acum ai o astfel de atitudine ....

Au sesiune de examene in perioada asta. Nu se mai fac cursuri, doar se sustin examene.

bendar

OK, nu te ambala. Spun pt ca am vb cu o fata care e eleva acolo, chiar saptamana asta. Nu poate sa intrebe omul o chestie ca repede se interpreteaza, de parca am spus eu ceva de academie. :blink: Calm. Era doar o intrebare.