Jump to content
POLITISTI.ro

frank

Soarta absolventilor promotiei 2011

Recommended Posts

lerua

ROMANIA TREZESTE-TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Downvote 1

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Tod

Mda, asta e a 2-a oara Ierua :))

Marinescu

proteste....!!!...desi vor fi prea putini cei care vor spune da...eu voi incerca sa iau legatura cu liderii sindicatelor pentru a ne sprijini in caz ca ne mai amana si acum

Edited by Pathfinder

Mateuta

Eu vin

lonel

de boschetarii si cersetorii de pe strada nu`si permite nimeni sa`si bata joc asa cum isi bat astia joc de noi. am auzit si si eu ca a fost sedinta cu dirigintii si ca in proportie de 99,99% nu ne ducem pe 11 dec la scoala.

Mateuta

Pana la urma ce putere de decizie au astia din scoala? N-au decat sa se-ntalneasca de 7 ori pe zi de luni pana vineri. Vedem ce o veni de la minister.

• Downvote 1

Tod

Sunt de acord. Ei in acele intalniri pot doar sa stabileasca cum vor pune in aplicare ordinele primire, respectiv ordonantele guvernului..

• Upvote 1

maigret

Uite raspunsul MAI Sindicatului Agentilor de Politie privitor la promotia 2011

post-2120-0-87727300-1322561075_thumb.jp

Mateuta

http://www.mediafax.ro/politic/usl-a-depus-la-senat-o-motiune-simpla-impotriva-ministrului-traian-igas-9015127/#comments

grup de 55 de senatori ai PSD şi PNL au semnat şi depus la Biroul Permanent o moţiune simplă

Pentru a fi adoptată, moţiunea simplă trebuie să întrunească votul favorabil al majorităţii senatorilor, respectiv 69 de voturi "pentru".

• Downvote 1

PcP

Deci la momentul actual din punctul de vedere al celor de la D.R.U nu s-au produs modificări în curicula de absolvire. Păi și atunci de ce se mai zvonește că există pe masa Parlamentului nu știu ce proiect de lege care este supus votului aceste zile și care are legătură cu soarta noastră?

Opoziția se ține bine pe picioare :))

Maddox

nu prea se tine bine , au pierdut si senatul :)

Tiesto

Face ce face Domnul Ponta si distruge acuma si USL si iarasi ii vom avea pe portocalii la putere :emo-box:

lonel

de acord cu tine Tiesto, pentru asta lupta opozitia! ;) dar cu noi cum ramane pana la urma? l`am sunat azi pe dirig si a zis ca e data ordonanta de urgenta ca sa nu ne mai prezentam la scoala si nu se stie cand ne v-om prezenta. sper sa fie dezinformat.

botanistul

a vorbit un coleg cu liderul de sindicat, care ne-a sfatuit, desigur daca dorim, pe data de 12 decembrie sa fim in Bucuresti pentru protest. Toti.

Edited by botanistul

lonel

daca ne strangem 100 de elevi o sa fie bine, dar nici atatia nu cred ca vin.

poate o sa avem putin noroc ca s-a schimbat seful de la senat, si tinand cont ca a fost si ministru de interne in trecut, si chiar a vrut sa faca ceva pentru politie........ se va gandi la noi..... sa speram ca o sa fie bine...

greddy

OUG 54/2011 e trecuta de cele 2 camere si de avizul de constitutionalitate...din data de 25 este trimisa la promulgare la baselu'...se poate verifica parcursul legislativ al oricarei legi online. Asta am vazut-o pe cdep.ro parca...

sov88

si 50 daca sunt tot e bine.. e un inceput.. aratam ca vrem sa lucram ca nu am stat 2 ani in scoala aiurea. unii au lasat facultatea ca sa merga la scoala pentru un loc sigur de munca...

botanistul

asa nu are rost. daca am reusi sa mobilizam cel putin actualul an 2 si cei care trebuiau sa termine acuma...ar fi ceva. dar decat sa mergem 15 oameni acolo dintre care 8 batrani....nu are rost.

lonel

acolo unde botanistul? unde v-a avea loc acets miting sau ce v-a fi?

botanistul

ma interesez in seara asta si las un post.

lerua

si ce rezolvam?????????????????ce naiba rezolvam? ce-au rezolvat si colegii nostrii cu caschetele aruncate????

nu vom rezolva absolut nimic!imi pare rau ca sunt sceptic, dar haideti sa ne uitam in jur...ce mai exista in tara asta????unde am ajuns................

nush daca mai era necesar sa spun si eu asta, dar am vb cu dirigintele meu in seara asta si verdictul a fost unul sumbru......nu mergem la scoala! sper doar ca se insala....insa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :-( tara de ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

• Downvote 1

Elvis

Leura eu zic sa il asculti pe tatal tau, domnul comisar sef de la MRU si sa nu faci nimic.

Sa astepti sa-ti pice din cer sau sa faca altii pentru tine.

Pe cei care gandesc ca si tine eu ii numesc spargatori de greva.

Dar hai sa-ti explic cum sta treaba cu caschetele.

Ca viitoare domnisoara politist ar fi trebuit sa observi singura ca unele nu aveau stema iar altele stema foarte veche.

Caschete scoase din uz sau de la penitenciar.

Si ca sa-ti dau un argument si mai bun ,o cascheta costa peste 100 de lei, iar unii ,foarte multi dintre cei care au fost la miting, au decat una.

Cu privire la ,,javra ordinara" chiar daca expresia este foarte dura, este singura care a reusit sa-l enerveze pe lunetist in ultimii ani.

Iar acel miting a demonstrat, inca odata daca mai era nevoie, ca nu au murit toti barbatii din Politia Romana.

Edited by Elvis
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Marinescu

thumbs up pt Elvis...iar cei care nu au sange in instalatie...ii invit sa-si dea demisia de acum pentru ca nu se mai plateste scolarizarea...

Edited by Pathfinder

Bogdanel

in caz ca va fi miting, voi fi impreuna cu ai mei colegi de la 240, acolo, cu restul lumii.

Edited by Bogdanel

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.