Jump to content
POLITISTI.ro

guzzy92

Admitere Academia de politie

Recommended Posts

anamaria1292

@Cristi,tin sa te anunt ca habar nu am cine este acest Nar4fun si nu am avut nici macar o discutie.Daca eu eram "fata inteligenta" probabil ca spunea,asa cum,daca a avut ceva sa-mi transimita,a facut-o.Esti moderator,probabil ca poti vedea daca am avut vreo conversatie sau nu.Trecand peste aceste discutii inutile ceea ce am zis era un sfat,sa nu se mai apeleze la tot felul de jigniri pentru ca, dupa parerea mea,omul vine aici sa se informeze.Daca are o opinie despre o anumita problema,fie ea si gresita,trebuie sa i se explice,nu sa fie facut prost,retardat,sau mai stiu eu cum.Este totusi un forum cu pretentii zic eu.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Nar4Fun

dane,tu crezi ca-mi pasa? vezi-ti de treaba ta.....nu va luati de anamaria fara argumente,ca nici n-o cunosc...am impresia ca voi nu aveti altceva de facut decat sa intrati in polemici aiurea......in loc sa va faceti treaba ca tot omul,voi intrati in contradictii cu altii..mi-a parut rau ca au fost dati afara 10 000 politisti,dar acum...nu-mi mai pare!!

• Upvote 1
  • Downvote 4

dsxstyle

Poate sunt suparati oamenii pentru ca nu au promovat examenul de admitere. Toti politistii sunt buni si inteligenti, mai putin cei care nu sunt. Nu conteaza gradul sau functia cum conteaza omul .

Catalin

Din câte văd eu, tupeul este nemărginit în ziua de azi la generațiile "supărate" pe bacalaureat. Mucoșii ce nu au depășit nici vârsta pubertății ne țin lecții pe aici ...

• Downvote 2

Cristi

Domnisoara anamaria1292, individul Nar4Fun a initiat aceasta polemica, prin jignirea pe care a adus-o unei caste intregi si manifestarile pline de aroganta pe care le-a afisat prin postarile sale, dandu-se cunoscatorul adevarului suprem. Nu pot vedea conversatii pe privat, nici macar administratorul acestui forum nu poate face acest lucru. Ce e privat, ramane privat. In legatura cu administrarea acestui forum, lasati-ne pe noi sa decidem ce e bine si ce nu pentru el, ok? Nu vor intra toti mucosii si toti inadaptatii sociali, pentru a ne jigni la rand, a face pe desteptii si a se astepta ca noi sa le toleram tampeniile din cap si idiotenia nativa. Aviz amatorilor!

Apropo, cati ani ai? Nu de alta, dar eram curios ce te indreptateste sa ne dai sfaturi? Poate varsta? Poate experienta de viata? Poate inteligenta mult superioara? Sau?... Cum sta treaba?

Edited by Cristi

Administrator

Întrucât am pierdut prea mult timp împărțind sancțiuni celor care nu au altceva mai bun de făcut decât să găsească tot felul de motive pentru scandal și ceartă, acest topic se închide.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.