Jump to content
POLITISTI.ro

Marius

Procesul de comasare a serviciilor deconcentrate incepe cu politia

Recommended Posts

Ben

Ne ducem dracului cu totii. Daca au ajuns sa-si bata joc de noi toti analfabetii, sa fim condusi de ei si, mai mult, sa ne tina lectii de morala si sa ne arate cu degetul si sa decida cine e bun si cine nu........ :doh: Dar cine esti tu, prietene, sa decizi lucrurile astea? Din momentul in care iei bacul la 24 de ani, HABAR NU AI LIMBA ROMANA, vorbesti sacadat, te pierzi in exprimare si banuiesc ca mai ai si grave probleme de logica, pierzi orice legitimatate sa tii lectii de morala si mai mult, sa participi la luarea unor decizii ce influenteata viata a zeci de mii, sute de mii de oameni.

Nu-mi vine sa cred cum au ajuns parvenitii si ticalosii sa imparta Romania dupa propiul interes. :doh::doh::doh:

M-am saturat de ipocritii astia.

Edited by ben

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

lightwarrior

Astia NUMAI smekerii fac...sunt niste HOTI...de la Basescu...la unlimul pdl-ist...asta cu reorganizarea o noua marlanie...o noua hotie...ar trebui sa ne ceara NOUA acceptul...nu sa decida ei...sau AR TREBUI SA IMPUNEM ASTA...

Leonidas67

Baieti..., mai tineti minte ce am postat acum mai bine de o luna in legatura cu proiectul deconcentratelor si ca totul va incepe cu noi MI- ul, fratilor in ocyombrie va incepe hora, tinetiva de nadragi. Mama lor de masochisti !

Elvis

Leonidas, masochisti suntem noi tot poporul, pentru ca suportam.

,,Patria este poporul si nu tagma de jefuitori"