Jump to content
POLITISTI.ro

mariusionel84

Trecere din corpul agenţilor în cel al ofiţerilor din sursă internă

Recommended Posts

Elvis

De la sefa SRU de la IPJ Dolj si de la Surugiu. Acum ca ei mint....dar nu prea cred.

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

bogdy90

Şi mie mi-a zis Surugiu tot aşa că l-am sunat zilele trecute.

Catalin1

mi-ati facut weekendul mai frumos cu ultimele 2 postari:emo-yessir:

bogdy90

Nu te bucura încă până nu vedem negru pe alb.

• Upvote 1

Catalin1

asa este, dar poate s-or gandi si la noi si-or pune punct asteptarii care pe mine unul ma fierbe nu alta.:)

pruteanu86

Foarte multa secretomanie legata de acest subiect. Ma roade mai tare motivul real al tergiversarii acestei avansari decat data cand se va realiza.

Catalin1

ce motiv ar putea sa aibă pt. tergiversare ca doar e si in interesul lor, pana la urma MAI a scos locurile la concurs. Cred ca tergiversarea este din cauza serviciilor teritoriale MRU, care in ignoranta lor au trimis când au vrut dosarele de concurs, cel putin la Neamt asa a fost exemplu concret este faptul ca MAI a cerut pe data de 07.04 sa se trimita dosarele urgent la ei si cei de la cadre le-au inaintat abia pe data de 22.04 abia punandu-le la posta ajungând la bucuresti in urmatoarea saptamana.

bogdy90

Eu unu nu cred ca e nici o secretomanie, cred ca s-au aglomerat cu incadrarile directe, noi am fost destul de multi vreo 800. Mai ales ca am înţeles că sunt unele structuri unde deja i-au avansat, frontiera, DGA, ORI etc.....

ilav9

bai eu zic sa nu va mai grabiti atat ca este vreme si pentru lucru, bucurati-va de perioada asta cat mai puteti, k asa vreme in politie nu o sa mai prindeti,  aaaa si spor la lucru!!!

Edited by ilav9
  • Downvote 5

ilav9

nimik vasti de avansare, aproape trece si 1 iunie, stie cnva ceva concret?

• Upvote 1
  • Downvote 4

lucian31

Sa lucrezi  tu la puscarie "bai" nea ilav, si citeste postarile anterioare cu privire la vesti. Ca eu is satul, le invat pe dinafara :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

ilav9

mersi pentru apreciere lucian31, era o gluma. stai linistit ca si eu sunt nemultumit de tergiversarea asta!!! dr de unii inteleg cum vor o gluma:emo-yessir:

• Upvote 2

paulpredeal

Ma poate ajuta careva cu grilele de la rutiera din 2016 ?

viobra

Iti trimit eu, daca imi dai o adresa de outlook 

David87

Viobra ma poti ajuta si pe mine cu subiectele ce au fost anul trecut la SICE... Lucrez în cadrul IPJ CLUJ ... iti multumesc anticipat

Marius

Dacă sunteți polițiști, confirmați-vă conturile și le puteți descărca singuri din secțiunea privată.

David87

problema este ca nu reusesc sa-mi confirm contul.. am postat un anunt si pe subiectul de forum ”sprijin pentru accesul în aria dedicată politistilor”, dar pana în prezent constat ca nimeni din inspectoratul Cluj nu este inscris... în fine ca sa nu tot postez aiurea, fac un apel pe aceasta cale sa vad daca nu am vreun coleg care a terminat instituția de învățământ de la Cluj în promoția 2011 încadrată la data de 01.05.2012. 

patriotul

Are cineva grilele cu subiectele de anul trecut la TCO?

Marius

• Upvote 1

andys

As dori si eu subiectele de anul trecut la TCO pt toate specializarile. Multumesc

• Downvote 3

Catalin

Dacă eşti poliţist, confirmă-ţi contul şi vei avea acces la ele.
Dacă nu eşti poliţist ... n-ai tu treabă cu subiectele ălea, vezi-ţi de treaba ta.

• Upvote 2

viobra
1 hour ago, andys said:

As dori si eu subiectele de anul trecut la TCO pt toate specializarile. Multumesc

Sunt curios de ce iti trebuie la toate specializarile, ca doar inscrierile s-au incheiat...

• Upvote 1

andys

Subiectele de anul trecut de la DOS le are cineva?

• Downvote 2

cs777

Oare detine cineva subiecte pentru CCO??

Multumesc.

Deutza

Nu reusesc sa mi confirm contul si vad ca nimeni din Arges nu ma poate ajuta.asa ca va rog sa ma ajutati dumneavoastra la modul ca maine sunt la serviciu si daca este cineva disponibil ca sa imi pot confirma identitatea sa sune la Pol mun Curtea de Arges la Os si sa intrebe de Ap Duculan Andreea.sa ma ceara la telefon.va rog mult.pt ca am si eu nevoie de subiectele de s_au dat la Tco.de aia este asa mare graba.va rog mult ca doar suntem colegi si mai este f putin pana la examen.