Jump to content
POLITISTI.ro

Recommended Posts

BiancaS

Am o întrebare şi îmi cer scuze dacă s-a mai discutat (n-am folosit search-ul).

A apărut un site http://www.Restricționat - spam!/ care îţi sintetizează materia, plus un simulator online pentru examen. Mă întreb dacă este totul în regulă cu acest site, deoarece sunt interesata de achiziţionarea pachetului de programă + bibliotecă + simulator.

:emo-yessir:

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Marius

www.academiadepolitie.ro este site-ul oficial al Academiei de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza” din Bucureşti.

Site-ul www.academiadepolitie.com şi contul existent pe Facebook, ce folosesc denumirea “Academia de Poliţie”, NU aparţin Academiei de Poliţie “Alexandru Ioan Cuza” şi, în consecinţă, NU prezintă poziţia oficială a acestei unităţi de învăţământ a M.A.I. Este doar un site ce aparţine unor impostori care încearcă să profite în urma naivităţii anumitor candidaţi.

Pe site-ul Academiei de Politie scrie:
Academia nu a editat nici o culegere/carte cu întrebări şi nici nu a pus la dispoziţia nimănui baza de întrebări posibile pentru concursul de admitere.

• Upvote 6

ars aequi

Server-ul care gazduieste site-ul este de pe undeva din Orlando, SUA (IP: 66.7.221.247). Sunt ceva mii de km departare de Aleea Privighetorilor... :hmmmt:

tataeee

As dori sa stiu daca a invatat cineva de pe acest site:

academiadepolitie . com

Ce parere aveti despre acest site?

Edited by tataeee

Marius

Este un website al unor profitori, care nu au nicio legătură cu Academia de Poliţie.

• Upvote 2

Catalin

Nu este site-ul oficial al academiei.

cristiana

stie cineva de site-ul www.Restricționat - spam! si poate sa-mi ofere cateva informatii despre el?

Catalin

S-a mai discutat, deşi pare, NU este website-ul oficial al Academiei de Poliţie.

cristiana

multumesc, catalin! ( initial, pe langa pregatirea pe care o fac, vroiam sa fac si simularile de aici....si de asta am intrebat ca ar trebui sa cumpar contul si as vrea sa fiu sigura daca imi este bun sau nu......)

Alex87

E o mare prostie siteul ala, Cristiana.

cristiana

Multumesc, alex!!

Administrator

Domeniul www.academiadepolitie.com este restricţionat pe acest website.

Cei care vor încerca să posteze link-uri către acest domeniu vor fi sancţionaţi fără excepţie.

eliade

Buna,

Mai am o intrebare Restricționat - spam! e buna pt pregatirea pt admiterea la Academia de politie?

Andreea09

Bună ziua.

Am găsit  acest site Restricționat - spam!

Mulțumesc anticipat!

IULIANW

Salut, vreau sa ma apuc serios de invatat pentru academia de politie. Am gasit acest site: "www.Restricționat - spam!" unde pentru 148 lei iti ofera tot materialul complet (romana, engleza si istorie) si iti mai ofera si posibilitatea sa faci simulari si sa ai statistici personale.

Ma orientez catre site-ul asta pentru ca este relativ ieftin. Manualele nu le gasesc la biblioteca iar ca sa le cumpar imi trebuie cam peste 500 lei daca nu mai mult.

Intrebarea mea este: A mai invatat cineva de aici? Se merita sa dai banii ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.