Jump to content
POLITISTI.ro

Postare recomandată

Publicat (modificat)

***link eliminat***

 

Descrierea si poze sunt acolo. In principiu o vand ca am ajuns acasa si nu are rost sa tin 2 masina avand in vedere ca stia lucreaza la 3 case distanta de mine si pana la munca ajung pe jos in 10 min...

 

Are probleme cu rugina pe la bandouri, in rest caroseria e buna, nu e locita, nu e sudata, nu e reconditionata. Are motor relativ nou, 80000km, trecut in carte, talon, Cutia e reconditionata, iar grupul pe spate e in perfecta stare de functionare, autoblocant. Climatizare manuala functionala, dual zone, trapa panoramica automata functionala. NU functioneaza degivrarea lunetei, iar oglinzile se incalzesc mai greu. 

Modificat de Administrator
Te rog să postezi toate informaţiile necesare aici, fără link-uri către alte site-uri. Mulţumesc.
  • 3 săptămâni mai târziu...
Publicat

1200 E negociabil, auto este cu contract de comodat. La nevoie se elibereaza si fiscal de la proprietar. 

×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.