Jump to content
POLITISTI.ro

Angajare Elite Guard West

Adrian0111
 Share

Recommended Posts

Salutari

As dori sa stiu daca firma de paza Elite Guard West mai functioneaza, si daca da, care sunt cele mai de referinta obiective ale lor? am auzit foarte multe lucruri bune despre ea si as dori sa ma angajez la ei

• Downvote 12

Sa-mi consult globul de cristal...

Globul de cristal imi spune ca ai gresit forumul. Totusi, incearca pe google, o sa gasesti acolo informatiile de care ai nevoie.

Edited by zzabest
  • Upvote 3

Draga Adrian 0111,

Dupa cum observi acesta este un forum al politistilor, nu detinem informatiile solicitate despre societatea la care faci referire, motiv pentru care o parte din colegi s-au ,, inflamat ,, , dar iti recomandam :

Pentru o parte din datele solicitate , te poti adresa in baza Legii privind accesul la date publice, cu o cerere catre Inspectoratul General al Politiei Romane (I.G.P.P.R. ) Directia de Ordine Publica, care avizeaza/autorizeaza toate societatile care au obiect de activitate servicii de paza, transport valori monetare, etc. Aici poti obtine date precum daca este autorizata ( autorizatie valabila sau expirata ) si eventual adresa societatii sau filialelor. Nu se detin date privind calitatea serviciilor ( nu exista o scala dupa care aceste firme sa fie cotate ) sau bonitatea ori seriozitatea firmei .

Date privind cine sunt asociatii firmei , ce capital social au, ce bilanturi au depus, ce profit au. le poti obtine de la Registrul Comertului de pe raza careia domiciliezi sau unde este sediul firmei in cauza. Nimeni nu are voie sa iti dezvaluie ce contracte are aceea firma, valoarea lor, cu ce parteneri , ce obiective au in paza, ce trasee de transport monetar ori alte valori au acestea, (cu atat mai putin politia ) deoarece aceste date fac parte din secretul profesional al acestei firme, pentru protejarea a acelor transporturi, iar un alt motiv ar fi ca prin dezvaluirea acestor date , concurenta (alte firme de profil ) ar putea fi favorizata.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.