Jump to content
POLITISTI.ro
  • 0

Reclamatie privind un telefon nereturnat

R3VOLT
 Share

Question

Cum pot sa fac o reclamatie pentru un telefon cu abonament si acte luat din Londra si dat la cineva cunoscut si nu vrea sa il mai inapoieze ?

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

ala de acolo, trebuie facut asa, dar daca nu, atunci celalalt trebuie sa nu faca tot ceeace a zis ca nu. deci da...

• Upvote 7
  • Downvote 1

• 0

dami id-ul tau de mess te rog sati explic cum sta treaba

userul caruia ii soliciti id-ul nu este inca membru al acestui forum.

dragi colegi, scuzati-ma (cu cratima) nu sunt nici sub influenta licorilor bahice, nici nu am tras ceva pe nas sau in vena, insa asemenea specimene nu pot fi tratate decit in asemenea mod. accept cu stoicism orice pedeapsa hotarita de conducerea forumului.

• Upvote 10
  • Downvote 1

• 0

Cine imi poate da idul lui de mess sa ii dau mai multe detalii ca sami rezolv problema cu telefonul ? am acte tot la el dar e la cineva care nu mai vrea sa mil dea inapoi.

• Downvote 3

• 0
  • Moderator

Postează-ţi problema aici, într-un mod cât se poate de serios şi vei primi şi răspunsuri la fel, acesta este un forum de discuţii nu un agregator cu id-uri de mess. Totuşi nu trebuie să pierzi din vedere faptul că aici nu primeşti o consiliere juridică ca şi în cazul în care ţi-ai angaja un avocat. Nimeni nu este obligat aici să-ţi răspundă, cei ce îţi răspund o fac sacrificându-şi din timpul lor liber. Aşa că te sfătuiesc să-ţi expui problema într-un mod cât se poate de serios, civilizat şi or să apară răspunsuri utile din partea membrilor forumului.

• 0
  • Membru

Analizează oportunitatea realizării unei plângeri penale sub aspectul săvârşirii infracţiunii de abuz de încredere.

Cred că e o infracţiune din Codul ăla penal...

• 0

R3VOLT, s-ar putea sa fii acuzat si tu...pacat ca nu e incriminata de vreo lege fapta ta, aceea de a masacra limba romana cu limbajul de messenger...

• 0

Nu stiu de ce toata lumea cere id-uri de mess sau alte date de contact in topicuri sau in privat...Nu e clar ca daca cineva are o problema,ar trebui sa o spuna tuturor? Pentru asta a si fost creat forumul,nu pentru "combinatii" sau pretextul "vreau sa iti spun pe mess" sau prostii de genul! :unsure:

E si cazul lui R3volt,in loc sa continue daca si-a spus off-ul,el cere id de mess...