Jump to content

Pistol Beretta 92 FS 9x19mm

dcrist
 Share

Recommended Posts

Anuntul este pentru o cunostinta, vinde Beretta 92 FS 9x19mm ca si nou, cu pretul de 2800 lei, arma se afla la Cluj cu posibilitate de a sosi in Bucuresti. Doritorii sa ma contacteze pe pm pentru ai pune in legatura cu vanzatorul.

Edited by Catalin

• 11 months later...

Salut,

Sunt din Cluj, am autoriatia de procurare arma letala, ma intereseaza oarecum modelul. Nu e foarte potrivit pt. ceea ce imi trebuie dar, daca pretul ma convinge, poate poate..

Hai cu detalii legate de: magazii de rezerva, daca e uzat, cat e de vechi s.a.m.d.

asa am vrut sa iasa:

Salut,

Sunt din Cluj, am autorizatie de procurare arma letala, ma intereseaza oarecum modelul. Nu e foarte potrivit pt. ceea ce imi trebuie dar, daca pretul ma convinge, poate poate..

Hai cu detalii in privat legate de arma: ce model e(Brigadier, Elite, Standard, Centurion), magazii de rezerva, daca e uzat, cat e de vechi, unde se poate vedea, garantie daca mai are, s.a.m.d.

M-ai este disponibil, jucaria este ca si noua, trimite numarul tau de telefon pe pm si o sa te sune propietarul sa va intalniti, eventual la poligonul din Cluj  sa si tragi cu el.

• Upvote 2
  • Downvote 2

• 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.