Jump to content
  • 0

De unde cumpar o pereche de catuse?

soryn
 Share

Question

Stie cineva de unde as putea sa cumpar o pereche de catuse ?

Daca cineva, in special din Bucuresti, ma poate ajuta, il rog sa posteze aici!

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

cu blanitza roz... ha ha ha...ce`am mai ras :))) ce draq o fi de ras ca vreau sa imi cumpar o pereche de catuse ???

• Upvote 2
  • Downvote 4

• 0
  • Membru

Pai soryn,Marius te-a intrebat daca esti politist!Pentru ca daca esti, primesti catusele de la Ipj!Intelegi?

• 0

daca suntem pe un forum cu si despre politisti normal ca sunt politist... daca voiam altceva ma duceam la sex shop... treaba e ca pe la mine pe la munca am niste colegi mai fara spirit de colegialitate si mi-au cam disparut catusele... de aceea intreb de unde pot sa cumpar altele ....

• Upvote 1
  • Downvote 1

• 0
  • Membru

Eu nu sunt din Bucuresti deci nu am sa pot sa-ti dau adrese sau nume de magazine de unde poti sa iti procuri,insa in orasul unde stau le gasesc la magazinele cu specific vanatoresc!

PS:pe acest forum mai sunt si civili care tasteaza si mai ales ca nu ai nici +

Edited by cipri83

• 0

se gasesc ca ciupercile dupa ploaie, daca incercai macar sa dai o cautare pe google, gaseai nenumarate... sunt magazine online care au si magazine fizice.. army shop, military shop, kaki shop.... magazin in centrul vechi, la gara de nord... cora pantelimon....

• 0

o mica observatie ... daca respectivele erau "tip mai", poansonate cu acea sigla MAI in oval, pun pariu ca daca vei vrea sa le "returnezi" gospodarului unitatii, acesta NU-ti va primi d'alea "de la piata". daca erau din cele cu balama .... se mai schimba situatia.

acum se va vedea daca este politist sau nu :naughty:

• Upvote 1

• 0
  • Moderator

soryn nu are rost sa dai banii pe unele din comert, in primul rand pentru ca cele mai multe sunt foarte proaste din punct de vedere calitativ, iar a doua problema e cea semnalata de serhente Garcia, nu le poti preda in locul celor primite pentru ca nu au inscriptia cu MAI.

Mai bine ia legatura cu colegul de la magazia de armament si cu siguranta gasiti o solutie sa rezolvi problema.

Bafta!

• Upvote 1

• 0
  • Moderator

Plus ca alea din comert in general sunt mai subtiri si au un singur rand de dinti, fiind foarte usor de desfacut inclusiv cu o banala agrafa de par. I did that. :naughty: