Jump to content

VANDUT / Telefoane mobile second-hand

CITADELA
 Share

Recommended Posts

• Moderator

UP-DATE: S-au vandut ca painea calda! Topic closed

Dupa ce am facut o curatenie generala prin casa, am dat peste cateva telefoane mobile care imi prisosesc:
Nokia E50, in stare de functionare foarte buna, insa este uzat, dar cu acumulator in stare buna; are cateva zgarieturi, inclusiv pe ecran – 150 RON
Nokia 6230i, in stare de functionare, insa este uzat, dar cu acumulator in stare de buna; are semne evidente de uzura a tastelor si cateva zgarieturi mai serioase pe carcasa din spate; vine si cu cardul de memorie original Nokia – 40 RON
Samsung c5212, DUAL SIM, in stare de functionare, insa este foarte uzat, dar cu acumulator in stare buna; are tasta principala foarte uzata, ca de altfel si cele pentru volum; are zgarieturi atat pe fata cat si pe spate, insa merge super, in ciuda aspectului „cam obosit”, are si iesire pentru antene exterioare, pt fiecare SIM – 60 RON
Acumulatorii ii consider inca buni pentru ca mai aveau inca ceva curent, dupa ce telefoanele au stat neatinse luni bune. Fiecare telefon are incarcator si cablu de date.
Daca vreti telefoane de "ultimul racnet", probabil ca nu acestea sunt o solutie, dar pentru back-up, merg fara probleme.
Nu ma intereseaza schimburi. Primul venit, primul servit! Trimit si prin posta, dar cu plata in avans, prin virament in cont.
Detalii in PM

post-1064-0-36186100-1328361741_thumb.jp post-1064-0-39530600-1328361749_thumb.jp post-1064-0-90577000-1328361756_thumb.jp

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.