Jump to content
POLITISTI.ro

grcristiana

Proba medicala - Oftalmologie

Recommended Posts

grcristiana

Bună tuturor. Cristiana mă numesc. Doresc și eu să știu care a fost limita la ochelari (pentru miopie, mai precis) la admiterea din 2011 pentru Academia de Poliție, deoarece vreau și eu să dau admitere în vara lui 2012, și pentru că port ochelari de vedere, m-ar interesa un răspuns. Vă mulțumesc anticipat și să aveți o zi frumoasă.

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Catalin

Gasesti aici informatiile care te intereseaza:

Este un topic ce trateaza exact acelasi subiect. In cazul in care mai ai si alte nelamuriri, am sa te rog sa continui discutiile in acel topic, pentru ca informatiile utile sa ramana intr-un sigur loc.

Acest topic se inchide. Multumesc pt intelegere.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• Geo97
      By Geo97
      Buna ziua, puteti sa ma jutati si pe mine cu o informatie? De mult timp imi doresc sa intru la academie dar din pacate de mai bine de un an am fost operata la nivelul genuchiului de ruptura ligamentelor si de menisc. Vreau sa stiu si eu daca  cu aceasta operatie care mi.a las si cicatrici mai pot intra...
      Va multumesc anticipat 😊

• GicuAcnid
      By GicuAcnid
      Bună ziua!
      Îmi puteți spune, vă rog, ce se poate întâmpla în următoarea situație:
      Cineva parchează într-o parcare privată, comercială, semnalizată cu atenționare de parcare limitată pt o anumită perioadă. Proprietarul mașinii lasă automobilul peste timpul-limită, roata mașinii este deblocată prin forțare și autovehiculul pleacă fără să achite taxa de deblocare. Proprietarul este apelat și amenințat că va primi plângere penală pentru distrugere (a caracatiței). Există această posibilitate ca șoferul mașinii să fie anchetat penal? Există temei legal pentru această măsură?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.