Jump to content
POLITISTI.ro

Se pot da declaratii suplimentare daca am omis detalii?


Mergi la răspuns Răspuns oferit de Marius,

Postare recomandată

Publicat

Buna seara,

 

    Recent am facut o plangere penala. Fiind prima data, la sugestia unei persoane, am incercat sa nu depasesc o pagina ca "nimeni nu citeste povesti" si am lasat un detaliu oarecum important pe dinafara. Cand am fost chemat la sediul politiei pentru a da o declaratie, doamna politist si-a pus plangerea mea in fata si mi-a dictat ce sa scriu in declaratie, am semnat, apoi mi-a pus intrebari.

     In acele intrebari i-am raspuns la mai multe lucruri printre care si acel detaliu care nu a fost trecut nici in plangere, nici in declaratie. 

    Intrebarea mea este - Oare acel detaliu a fost consemnat la dosar sau ar mai fi necesar sa dau o a doua declaratie?

 

                                                                                   Multumesc anticipat!

 

  • Moderator
  • Soluţie
Publicat

Luaţi legătura iar cu doamna poliţişti şi veţi lămuri situaţia.

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.