Jump to content
POLITISTI.ro

• 0
amazon71

Bani sustrasi din cont de catre facebook

Întrebare

amazon71

Buna ziua ieri 26.10.2018 au fost sustrasi bani dn contul mel depus la ing de catre facebook nu stiu sub ce forma,reclame,plati habar nu am,nu am autorizat nimic,nimeni nu a unblat in lipsa mea in calculatorul meu,copii sau altceva ideea este ca au fost sustrasi odata 100 apoi 200 apoi 990 apoi 1990 lei sub nu stiu ce forma de validare.cum pot sa recuperez sau sa aflu macar ce sa intamplat?Multumesc pentru jutor .pag2.jpg.e44a04582431a1f6914640926b406ccb.jpg

plati neautorizate 1.jpg

Tranzactii_pe_perioada octombrie.pdf

Modificat de amazon71

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

2 răspunsuri la această întrebare

Postare recomandată

• 0
danpin

Mergi la banca si solicita blocarea sumelor pe motiv ca nu ai cunostinta de tranzactie.

Si un sfat: cere limita zero pentru tranzactiile efectuate pe internet! Daca vrei sa faci plati pe net dupa aceea, ceri o noua limita de valoarea pe care vrei sa o tranzacționezi.

Link către postare

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
amazon71

cineva a intrat a vazut exact cat am in cont si tot el respectivul a pus limita de cheltuieli.cand am descoperit am blocat totul insa prea tarziu.astept sa vad ce se poate face 

all transactions.jpg

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.