Jump to content
POLITISTI.ro

grosumihaiadrian

Vând Suport pentru stație Motorola

Recommended Posts

grosumihaiadrian

Ofer spre vânzare 3 suporturi pentru stație mobilă Motorola, din care două sunt din piele, al treilea este din plastic.

Preț - 50 lei/bucată.

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

grosumihaiadrian

IMG_1316.JPG

IMG_1317.JPG

IMG_1318.JPG

IMG_1319.JPG

IMG_1320.JPG

IMG_1321.JPG

• Similar Content

• Andrei
      By Andrei
      De curând, a început înlocuirea stațiilor portabile, ale polițiștilor din cadrul Direcției de Poliție a Municipiului București, unde îmi desfășor activitatea. Se pare că vom folosi în continuare terminale portabile Motorola pe sistem Tetra, vechile stații MTH 800 si MTH 800L, fiind înlocuite de Motorola MTP3550.
      Parerea personală, după o scurtă utilizare este că noile stații sunt mai putin aerodinamice. Cele vechi, se simțeau mai bine în mână. Antena este de dimensiuni mai mari, lucru nu foarte confortabil, din punctul meu de vedere. Sper ca acest "minus", să compenseze cu o receptie/transmisie mai bună. Pe partea de interfață software, aceasta este putin mai complexă, decat în cazul MTH800, însă te poți obișnui repede. La vizualizarea fotografiilor din bazele de date, pe noua stație, MTP3550, se simte lipsa unui display mai generos. De exemplu, fotografiile din DEPABD, nu sunt încarcate complet pe ecran. De pe noile statii, se pot apela telefoanele "de interior" ale subunitatii(verificat in DGPMB, nu am incercat pe interioarele STS).
      Astept păreri din partea celor care utilizeaza noul MTP3550, eventuale ponturi privind utilizarea. 

Terminalul portabil Motorola TETRA MTP3550 cu afișaj colorși tastatură completă oferă utilizatorilor performante tehnice ridicate si o constructie robusta. Terminalul portabil MotorolaMTP3550 asigura secretizarea suplimentara a comunicatiilor, prin criptarea end-to-end suplimentara cu nivele de secretizare AES 128 si 256. Asigura facilitati Man Down, Bluetooth, alerta prin vibratie, servicii de localizare, etc. existand o gama mare de licente disponibile dintre care amintim High Power, AIM, WAP, MSPD. Terminalul portabil MotorolaMTP3550 este optimizat pentru performanțe audio excelente și durabilitate crescuta, putand fi utilizat in cele mai exigente medii. Terminalul portabil MotorolaMTP3550 respecta standardele de protectie IP 65 / 66 / 67 si standardele militare indeplinind toate standardele categoriilor MIL STD 810. Terminalul portabil MotorolaMTP3550 a trecut testul de viață accelerată, in care s-a simulat o utilizare de peste 5 ani in cele mai dificile conditii de utilizare. Terminalul portabil MotorolaMTP3550 este omologat de catre STS atat in varianta cu criptare TEA2 cat si in varianta cu criptare TEA2 si end-to-end Encryption AES128.  Sursa microworld.ro

• Motoboom
      By Motoboom
      Pentru cei pasionati, innebuniti sau cum vreti voi am o Honda de 600cmc din 1998 inmatriculata in Ro, ITP valabil, consumabile schimbate recent, km peste 32000, nu stiu cat de reali sunt, gume 90% ok, esapament final racing, buna pentru incepatori. Accept variante cu o Lada niva, Suziki Vitara sau Samurai, pretul 1800 epuroi, negociabil.
      Relatii la telefon : 0741125425 sau eti79ety@politisti.ro

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.