Jump to content
POLITISTI.ro

Accident comis de un şofer băut - consecinţe?


Postare recomandată

Publicat

Buna ziua.am avut marti un accident.soferul a intrat in mine si a zis k se intoarce la locul accid.nu sa mai intors.iam facut poze.iam luat buletinu si lam predat politie.dupa 2 ore lau gasit lau adus la sectie .era ametit bine.a refuzat alccol testu si lau dus la spital pt probe sange..toate bune .proces vb facut.asigurare..avea masina inchiriata si permis de ita.a 2 zi aa oferit sa plateasca toate reparatiile..si an obs ca inca mai avea permisu la el dupa 3 zile..in cat timp vine rezultatu la alcool..si ce masuri se ia impotriva lui?multumesc

  • Marius a modificat titlul în Accident comis de un şofer băut - consecinţe?
  • Moderator
Publicat

Încearcă să scrii în limba română. Nu se înţelege ce vrei, pentru că textul scris conţine greşeli elementare de limbă. Dacă nu poţi, eşti agramat etc. te rog solicită ajutor la altcineva, care să redacteze corect textul în locul tău.

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Adaugă...

Informaţii importante

Am plasat cookie-uri strict necesare pe dispozitivul dvs. pentru afişarea optimă a paginilor. Puteţi în orice moment să modificaţi setările cookie-urilor, altfel vom presupune că sunteţi de acord să continuaţi. Utilizând acest site, sunteţi de acord cu Termenii şi condiţiile de înregistrare şi Politica de confidenţialitate.