Jump to content
POLITISTI.ro

Câine pui din rasa brac german sârmos

Motoboom
 Share

Recommended Posts

• Membru

Vand un pui din rasa Brac-german sarmos in varsta de 9 luni, vaccinat, carnet de sanatate.Il dau si pe degeaba, dar conditia este ca noul proprietar sa aiba grija de el. Am fost dezmostenit si nu mai am unde sa-l tin, nu-l pot chinuii in lant si nici la bloc nu am unde sa-l tin.

Anunt valabil 3 zile. sad.gif

• Membru

Pentru un suflet ..... cati km sunt intre noi?

• Upvote 2

• Moderator

Vai de capul meu ce frumos e... :wub: Sper sa gasesti un stapan bun pentru el, e pacat de sufletul asta...

• Membru

Multumesc Kmcoio!

Maine cutu isi v-a intalni noul stapan, colegul nostru de forum jimny

Edited by eti79ety

Ma bucur enorm ca i-ai gasit stapan. Sunt sigur ca il va iubi si va avea grija de el...

Oooohh, ce scump e cutu. ^_^

Cum il cheama?

Jimny sa ai grija de el si sa-l iubesti. Un catel poate deveni ca un membru al familiei.

Eu am o "surioara" patrupeda de 5 ani si o iubesc enorm. :wub:

Pongo a devenit membru al familiei din clipa in care l-am vazut. Nu-i pot multumi indeajuns lui @eti79ety pentru asta.

• Upvote 3

• Membru

Jimny, sunt foarte multumit ca a ajuns pe maini bune si poate sa se bucure si el de ce are nevoie. Abia astept sa-l vad la vanatoare....Sper ca pe drum nu ti-a facut prea multe necazuri. Am sa incerc sa-ti fac rost de actele de identitate ale lui Pongo. :emo-yessir:

Chiar frumos catelul! Acum sa nu plangi dupa el eti79ety.

Apropo daca am deschide un topic cu si despre prietenii nostrii necuvantatori! Sau poate il redenumim pe acesta si il mutam ca sa nu mai deschidem altul. Ce ziceti?

Edited by Tyropol2000

....Sper ca pe drum nu ti-a facut prea multe necazuri. Am sa incerc sa-ti fac rost de actele de identitate ale lui Pongo. :emo-yessir:

A fost destul de linistit, mai ales dupa ce i-am deschis geamul. M-ar ajuta foarte mult actele de identitate si carnetul de sanatate, mi-au fost cerute si de medicul veterinar la care l-am inscris. Inca o data, iti multumesc.

• 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.