Jump to content
POLITISTI.ro

Ce mi se potriveste ?

anonimnr96
 Share

Recommended Posts

sunt o persoana calma dar am foarte multa adrenalina , sunt atent la orice detaliu, captez foarte rapid informatiile , sunt creativ, sunt ambitios si greu de oprit si o conditie fizica buna pe ce ramura a MAI sa merg ?

• Downvote 6

• Moderator

La naiba! :shock:

Comportamentul lăudăros al copilului apare mai ales din lipsa impunerii unor limite clare în educaţia lui. Parinţii au datoria să îi inveţe pe copii cum trebuie să se comporte cu cei din jur şi când prea multa "lauda de sine nu miroase a bine".

De cele mai multe ori, lăudăroşenia copilului provine din prea mult răsfaţ şi prea multă "apă data la moară".

• Upvote 5

• Membru

"lauda de sine nu miroase a bine".

Asai Marius...dar na ce sa faci!

anonimnr96 ai uitat sa spui ca tragi bine cu pistolul...in counter strike!

• Upvote 1

eu am cerut un raspuns nu comentarii in plus nu aveti cum sa va dati cu parerea despre comportamentul meu pt ca nu stiti prea multe despre mine decat daca sunteti superficiali si trageti concluzii pripite sau sunteti prea increzuti si uitati ca nu sunteti decat niste oameni ..

Deci inca o data nu vreau decat un simplu raspuns nimic mai mult .

• Downvote 8

• Moderator

nu aveti cum sa va dati cu parerea despre comportamentul meu pt ca nu stiti prea multe despre mine

Atunci tu ce mai vrei de la noi, n-ai parinti care te cunosc mai bine? Intreaba-i pe ei!

• Upvote 1

• Moderator

eu am cerut un raspuns nu comentarii in plus nu aveti cum sa va dati cu parerea despre comportamentul meu pt ca nu stiti prea multe despre mine decat daca sunteti superficiali si trageti concluzii pripite sau sunteti prea increzuti si uitati ca nu sunteti decat niste oameni ..

Deci inca o data nu vreau decat un simplu raspuns nimic mai mult .

Patrocle, păi tot noi suntem încrezuţi?

Nu ai scris singurel prima postare din acest topic, în care ne spui cât de magnific, minunat şi ciumeg eşti tu?

• Upvote 6

sunt o persoana calma dar am foarte multa adrenalina , sunt atent la orice detaliu, captez foarte rapid informatiile , sunt creativ, sunt ambitios si greu de oprit si o conditie fizica buna pe ce ramura a MAI sa merg ?

Eu te vad numai la sah sau la inot sincron. Intre cele doua ramuri poti face spagatul

• Upvote 1

• Membru

Nu te supara anonimnr96 dar prima ta postare pare ca si un anunut de pe site-urile de matrimoniale....si nu numai!

Edited by cipri83
  • Upvote 3

nu am facut decat sa ofer informatii despre mine cum era sa am pretentia ca cineva sa imi dea un raspuns la o asemenea intrebare daca nu cunoaste absolut nimic despre mine, iar parintii mei da ma cunosc dar ei nu cunosc foarte bine ce inseamna sa  faci parte M.A.I. tocmai de aceea v-am intrebat. Nu vi se pare logic voi nu ati fi procedat la fel?

• Downvote 2

• Membru

nu am facut decat sa ofer informatii despre mine

Bine si noi ar trebui sa si credem ca asa esti cum te-ai prezentat tu? Daca nu te cunostem nu putem sa ne dam cu parerea...iar asa cu povesti din astea nu tine!

Oricum doar tu poti sa-ti dai seama ce ai putea face in functie de ce iti place!

Edited by cipri83

Pe prima ramură de la margine.

• Upvote 2

Cred ca tie nu ti se potriveste in primul rand munca de politie...nu ai vocatia necesara!!Alege-ti alta cariera!!!E pentru binele tau!!!

Trebuie sa ii multumesc tanarului pentru topic, ma amuzat rau de tot. 

PS: daca vrei sa stii ce" ti se potriveste"  poti face o proba gen: 8 ore de stat cu capul in soare cand altii stau la umbra, sau 8 ore de noapte cand altii se intorc pe partea cealalta si dorm iar tu stai sa te certi cu toti betivii/drogatii, etc.  Daca rezisti timp de cateva zile atunci poti incerca sa dai examen vei vedea tu dupa la ce esti mai bun ca sa te specializezi :)

• Upvote 2
  • Downvote 1

Din cate observ ,te vezi deja politist.Mai adauga te rog rezistenta la stres,capacitatea de a fugi cat mai repede de langa nevasta cand suna telefonul,disponibilitatea de a lua acest telefon inclusiv in baie,la toaleta etc.,capacitatea de comunicare cu cetateni din toate paturile sociale , stomac bun pentru a inghiti toate dispozitiile aberante.....si nu in ultimul rand , vezi ca prin codul de etica spune ca trebuie sa "treci cu vederea unele remarci sarcastice".

Intai sustine examenele,apoi dupa 1 an ,ne povestesti si noua.

Succes!

Le multumesc tuturor celor care au postat pe acest topic!

Le multumesc tuturor celor care au postat pe acest topic!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.